Brány a oplocení Zlín – Vjezdové brány 

Brány a oplocení Zlín-vjezdové brány

Potřebujete zajistit bezpečný a spolehlivý vjezd do Vašeho domu nebo na pozemek. Máme pro Vás řešení ….

Vyrábíme ,montujeme a dodáváme vjezdové brány samonosné., posuvné a křídlové s dálkově ovládaným pohonem Hörmann , CAME nebo Marantec ,se kterým budete mít bezpečný a volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho.

Naše společnost je již tradičním dodavatelem barn a oplocení pro Zlín  jak privátních, tak průmyslových  samonosných ,nesených po kolečku nebo křídlových bran. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.
Společnost Bartek vrata s r.o.
disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.
Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také  pozáručního servisu.

KONZULTACE A ZAMĚŘENÍ

DOPRAVA

MONTÁŽ A SERVIS

Brány a oplocení Zlín-Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Brány samonosné.Materiál použitý pro výrobu vjezdových bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL. Brány jsou uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky.

Zjistit více ….

Brány vedené po kolečku. Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL komaxit  nebo nástřik. Samozřejmostí je kvalitní pohon brány.

Zjistit více ….

Kované brány, plotové dílce a vchodové branky.Výrobky je možné  opatřit nátěry tzv. kovářskými patinovanými vzory . Povrchová uprava je v provedené antikorozní s podkladovou zinkovou vrstvou,která zaručí dlouhou životnost konstrukce .

Zjistit více ….

Brány z Tahokovu. Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem , výplň bran  tahokov nebo ocelovými profily v různých designech.Brány dodáváme barevných odstínech dle stupnice RAL .Brány dodáváme samozřejmě s kvalitním pohonem .

Zjistit více ….

Brány a oplocení Zlín-vjezdové brány dodáváme v provedení od průjezdné šířky 3m do 6m šířky průjezdu pro rodinné domy.Materiál použitý pro výrobu vjezdových bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Brány jsou uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky.

Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány.

Brány,plotové dílce a branky z  Tahokovu  
Do naší nabídky jsme zařadily i sortiment materiálu Tahokov pro  výrobu oplocení a pojezdových bran. Vyrábíme a dodáváme brány, branky a plotové dílce v provedení konstrukce ocel  s výplní tahokov s povrchovou úpravou žárového zinku a také v provedení komaxit popř. základní nátěr nebo v barevných odstínech dle stupnice RAL.
Vzhledem k použité technologii výroby je dosaženo vysoké antikorozní ochrany výrobků a tudíž i dlouhá životnost konstrukcí a stálost tvaru.
Dále je možné tyto, konstrukce opatřit  různými nátěry dle zadání zákazníka .

Brány a oplocení Zlín-brány vjezdové křídlové

Vjezdové brány křídlové dodáváme v provedení od průjezdné šířky od 2 m do 6 m šířky průjezdu pro rodinné domy a průmyslové objekty . Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány.

Tyto pohony také umožňují  otevření pouze jednoho křídla pro pěší , pokud není jiný vstup na pozemek.

Zjistit více ….

Brány a oplocení Zlín hliníkové

Vjezdové brány hliníkové dodáváme v provedení od průjezdné šířky od 2 m do 6 m šířky průjezdu pro rodinné domy a průmyslové objekty . Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány.

Tyto pohony také umožňují  otevření pouze jednoho křídla pro pěší , pokud není jiný vstup na pozemek.

Zjistit více ….

Brány a oplocení Zlín Vaši novou hliníkovou bránu obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kódovací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenství Hörmann , CAME nebo Marantec.

Pohony pro vjezdové brány posuvné a křídlové

Pohony vjezdových bran Hörmann jsou v každé fázi otvíráni a zavíráni spolehlivě bezpečné. Při výskytu překážky se brána ihned zastaví. Doplňkovou bezpečnost poskytuji světelné závory, které bezdotykově rozpoznají osoby nebo předměty.
Zaručí také automatické zavření brány a již nemusíte kontrolovat zda máte zavřeno..

Zjistit více ….

Pohony vjezdových bran King Gates jsou pro vaši jistotu a bezpečnost zkoušeny a certifikovány zkušebním ústavem TÜV .
S dálkově ovládaným pohonem King Gates budete mít také u vjezdové brány volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho.Vysoká bezpečnost provozu díky instalovaným fotozávorám.

Zjistit více ….

Pohony vjezdových bran Somfy  francouzské společnosti  jsou nejlepší volbou pro vaši bránu.
S dálkově ovládaným pohonem Somfy  budete mít také u vjezdové brány volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho a to vždy za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.Kvalitní ovládání Vaší brány a vrat vám zaručí i nové technologie také pomocí chytrého telefonu .

Zjistit více ….

Pohony CAME jsou nejlepší volbou pro vaši jistotu a bezpečnost odzkoušeny dlouhodobými testy  zkušebním ústavem TÜV .
S dálkově ovládaným pohonem CAME budete mít také u vjezdové brány volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho.
Posuvnou bránu obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kódovací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenstvím .
Pohony  CAME vjezdových bran jsou vybaveny spolehlivými bezpečnostními funkcemi otvíráni a zavíráni toto je spolehlivě bezpečné. Při výskytu překážky se brána ihned zastaví.Tato funkce je podpořena bezpečnostní fotozávorou a majákem.  Lze je jednoduše a elegantně zabudovat do nových bezpečnostních sloupů a umístit do vjezdu, aby zajišťovaly celý rozsah pohybu otočné nebo posuvné brány.

Zjistit více ….

%5