Brány kované pro rodinné domy pojezdové a samonosné

Vjezdové brány -kované brány vyrábíme a dodáváme  v provedení konstrukce ocel s  povrchovou úpravou žárového zinku a také v povrchové upravě komaxit  v barevných odstínech dle stupnice RAL.
Dále je možné kovanou bránu nebo oplocení dodat v kovářských černých barevných odstínech .
Vzhledem k použité technologii výroby je dosaženo vysoké antikorozní ochrany výrobků a tudíž i dlouhá životnost konstrukcí a stálost tvaru.
Brány kované  je možné opatřit nátěry tzv, kovářskými  matnými  a patinovanými vzory.

Brány samonosné

Brány samonosné kované uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky dodáváme v provedení pro rodinné domy .

Od průjezdné šířky 3 m do 6 m šířky průjezdu.
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL nebo upraven kovářskými barvami pro dosažení kvalitní povrchové upravy .

Brány jsou samozřejmě vybaveny kvalitními pohony .

Zjistit více ……

Do Naší nabídky jsme zařadily i sortiment kovářských výrobků oplocení a pojezdových bran. Vyrábíme a dodáváme brány, branky a plotové dílce v provedení konstrukce ocel s  povrchovou úpravou žárového zinku a také v provedení komaxit popř,.základní nátěr nebo v barevných odstínech dle stupnice RAL. Vzhledem k použité technologii výroby je dosaženo vysoké antikorozní ochrany výrobků a tudíž i dlouhá životnost konstrukcí a stálost tvaru. Dále je možné tyto, konstrukce opatřit nátěry tzv, kovářskými patynovanými vzory.

Brány kované,branky a ploty pro rodinné domy

Kované brány,branky a plotové dílce vyrábíme a dodáváme pouze v provedení ocel. Kvalitní povrchová úprava konstrukce je vždy žárový zinek a následný vrchní nátěr . Např komaxit nebo kovářské vysoce odolné barvy.

Brány kované samonosné , pojezdové a křídlové

Brány kované jsou uložené vždy  na kvalitním nosném profilu typu C  s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky. Brány kované dodáváme v provedení od průjezdné šířky 3 m  až do 6m šířky průjezdu.

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem oCenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu