Garážová vrata Zlín

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat  pro Zlín a okolí.

Garážová vrata dodáváme  v provedení privátních vrat , průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat.

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky garážových vrat od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

 Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také  pozáručního servisu.

DODÁVKA A MONTÁŽ

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

DOPRAVA

AUTORIZOVANÝ PARTNER SPOLEČNOSTI

AKCE KRUŽÍK 2019

Kvalitní garážová vrata již od 19990,- Kč vč 15% DPH a montáže.

Set obsahuje vrata síla 40 mm , stropní pohon s dálkovým ovladačem a montáž vrat.

více informací  ……

GARÁŽOVÁ VRATA KRUŽÍK

 

Jsou vyráběna za použití nejnovější výrobní technologie  výroby garážových vrat Kružík .Tyto postupy a technologie vrat garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy KRUŽÍK certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti.

Bezpečný provoz vrat a pohonů  pak zaručuje přísná evropská norma EN 13241–1.

Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku garážových vrat po dobu až 11 let .
vrata Kružík

Sekční garážová vrata KRUŽÍK

Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a kazeta a v poslední době také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.

Zjistit více ….

Vrata s dveřmi KRUŽÍK

Vrata mohou být doplněna dveřmi s nízkým prahem nebo se standardním prahem . V tomto provedení je možné umístit vstupní dveře i mimo střed garážových vrat a tak zvýšit užitnou hodnotu výrobku.

Zjistit více ….

Vrata s prosklením KRUŽÍK

Prosklená sekční garážová vrata jsou dodávána s různými druhy prosklení. Vrata jsou vyrobena  jak s klasickými okýnky ,tak v poslední s  velmi oblíbenými ALU lamelami, které zaručují vysokou prostupnost denního světla přes vrata bez nutnosti denního svícení v objektech.

Zjistit více ….

Křídlová vrata s hliníkovým masivním rámem s přerušeným tepelným mostem nebo bez přerušeného tepelného mostu jsou další  zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata Zlín jsou vyrobena vždy přesně na míru.

Zjistit více ….

posuvná vrata Kružík
Posuvná  garážová vrata KRUŽÍK mohou být také dodána s prosklením.Vrata jsou vyrobena  jak s klasickými okýnky ,tak v poslední s  velmi oblíbenými ALU lamelami, které zaručují vysokou prostupnost denního světla přes vrata bez nutnosti denního svícení v objektech. Tím také dochází k vysoké úspoře energií v průmyslových objektech a garážích.Posuvná vrata jsou vyráběna přesně na míru dle Vašeho požadavku.

Zjistit více ….

garážová vrata RVS Kružík
NOVINKA Vrata RVS  KRUŽÍK  vrata bez bourání. Vrata namontujeme na Vaše stávajicí zárubně a nepoškodíme  novou fasádu .Vrata jsou vyráběna přesně na míru, tudíž bez nutnosti dodatečných zednických uprav  v objektech. Tím také dochází k vysoké úspoře finančních nákladů při rekonstrukcích objektů a garáží. Vrata jsou dodávána v mnoha barevných provedeních a dekorech .

Zjistit více ….

Garážová vrata HÖRMANN

AKCE HÖRMANN 2019

Kvalitní garážová vrata již od 20400,- Kč vč 15% DPH a montáže.

Set obsahuje vrata síla 40 mm , stropní pohon s dálkovým ovladačem a montáž vrat.

více informací  ……

GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN

Nejmodernější technologie výroby sekčních garážových vrat a pohonů Hörmann garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy  Hörmann

Certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti.

Bezpečný provoz vrat zaručuje přísná evropská norma EN 13241–1.

Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes společnost Hörmann  nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu vrat .
Proto můžeme garantovat záruku garážových vrat po dobu 10 let  a 5 let na funkčnost pohonu vrat.
Garážová sekční a průmyslová vrata společnosti Hörmann jsou k dostání ve velkém výběru motivů. Garážová vrata Hörmann patří mezi nejkvalitnější výrobky ve své třídě. Sekční vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru zabírají minimální prostor v garáži. Vratové sekce tl.40 mm zateplené PU pěnou se zámky proti sevření prstů. Jednoduchá obsluha dálkového ovládání vrat s kontrolou stavu vrat na ovladači.

Zjistit více ….

Posuvná garážová vrata Hörmann jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo dvoukřídlým garážovým vratům. Hlavní výhodou posuvných garážových vrat je možnost jejich pouze částečného otevření pro pohodlný průchod. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru.

Zjistit více ….

Výklopná vrata Hörmann  jsou zajímavou alternativou  v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo dvoukřídlým garážovým vratům. Hlavní výhodou výklopných  garážových vrat je jejich ekonomický provoz a nenáročnost údržby. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru.

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem oCenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého požadavku.

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /