O nás

Firma Bartek vrata s.r.o. se představuje

Děkujeme za čas strávený na Našich stránkách a doufáme, že zde naleznete to, co potřebujete pro splnění svých představ o zlepšení Vašeho bydlení. Naše společnost byla založena v roce 1994 a začínala jako většina živnostníků dodávkou a montáží nejjednodušších stínících dílců tehdy používaných na našem trhu. Od té doby jsme postupem času přešli k náročnějším a složitějším dodávkám ucelených celků vratových a branových systémů a různých stínících celků dle potřeb a vývoje stavebnictví.
Dnes je společnost Bartek vrata s.r.o. již tradičním dodavatelem sekčních garážových vrat, průmyslových vrat dále pak vrat křídlových, rolovacích vrat a vchodových dveří v regionu .
Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace.zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Naše společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Tímto je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního, tak pozáručního servisu.

Poptávka

    Mám zájem o