SORTIMENT

Garážová vrata,vjezdové brány,pohony pro garážová vrata a brány.

Společnost Bartek vrata s.r.o.

je již tradičním dodavatelem velkého sortimentu kvalitních sekčních garážových vrat privátních,průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat.Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Naše společnost  disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také  pozáručního servisu.

Potřebujete nová kvalitní garážová vrata ,vjezdovou bránu, vchodové dveře nebo třeba markýzu a jste ze Zlína a okolí?

Nehledejte jste na správném místě ….

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat.

Potřebujete kvalitní sekční garážová vrata pro Váš dům ? Dodáváme a montujeme sekční vrata předních výrobců Kružík a Hörmann .

Potřebujete kvalitní sekční garážová vrata pro Váš dům ? Dodáváme a montujeme sekční vrata předních výrobců Kružík a Hörmann .

Potřebujete kvalitní venkovní stínění  pro Váš dům ? Dodáváme a montujeme předookenní žaluzie a markýzy .

 

Servis garážových vrat a vjezdových bran 

Sortiment -servis garážových vrat ,vjezdových bran , pohony pro garážová vrata a brány

Potřebujete kvalitní servis  nebo příslušenství pro garážová vrata, nový pohon pro vjezdovou bránu nebo třeba markýzu , náhradní díly pro Vaši bránu nebo vchodovou branku.

Náhradní ovladač pro vrata nebo bránu .  Pak jste na správném místě!

Nehledejte máme pro Vás řešení ………

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky originálních dílů, konzultace, instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Provádíme servis garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann .

Dále provádíme servis garážových vrat  i jiných výrobců.

E-shop obchod.bartekvrata

Kvalitní příslušenství pro garážová vrata, nový pohon pro vjezdovou bránu nebo třeba markýzu 

obchod.bartekvrata. je specializovaný e-shop pro garážová vrata , vjezdové brány , pohony vrat a bran

Potřebujete kvalitní příslušenství pro garážová vrata, nový pohon pro vjezdovou bránu nebo třeba markýzu , náhradní díly pro Vaši bránu nebo vchodovou branku.

Nehledejte máme pro Vás řešení ………

Navštivte náš e-shop!   obchod.bartekvrata.cz

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.