Brány a oplocení Zlín

Potřebujete zajistit bezpečný a spolehlivý vjezd do Vašeho domu nebo na pozemek.

Máme pro Vás řešení ….

Brány a oplocení  dodáváme  v provedení vjezdové brány samonosné., posuvné a křídlové s dálkově ovládaným pohonem .

Pro automatizaci vjezdových bran používáme pohonné systémy od předních výrobců SOMFY,Hörmann , CAME ,se kterým budete mít bezpečný a volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho.

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních vjezdových bran  a oplocení  pro Zlín a okolí.

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky oplocení a bran  od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Naše společnost je již tradičním dodavatelem barn a oplocení pro Zlín  jak privátních, tak průmyslových  samonosných ,nesených po kolečku nebo křídlových bran. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.
Společnost Bartek vrata s r.o.
disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.
Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také  pozáručního servisu.

KONZULTACE A ZAMĚŘENÍ

DOPRAVA

MONTÁŽ A SERVIS

Brány a oplocení Zlín-vjezdové brány

Vjezdové brány

dodáváme v různém provedení od průjezdné šířky 3m do 6m šířky průjezdu pro rodinné domy.Materiál použitý pro výrobu vjezdových bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Brány jsou uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky.

Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány.

Brány samonosné.

Materiál použitý pro výrobu vjezdových bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL. Brány jsou uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky.

Zjistit více ....

Brány vedené po kolečku. 

Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL komaxit  nebo nástřik. Samozřejmostí je kvalitní pohon brány.

Zjistit více ….

Kované brány, plotové dílce a vchodové branky.

Výrobky je možné  opatřit nátěry tzv. kovářskými patinovanými vzory . Povrchová uprava je v provedené antikorozní s podkladovou zinkovou vrstvou,která zaručí dlouhou životnost konstrukce .

Zjistit více ….

Brány z Tahokovu.

Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem , výplň bran  tahokov nebo ocelovými profily v různých designech.Brány dodáváme barevných odstínech dle stupnice RAL .Brány dodáváme samozřejmě s kvalitním pohonem .

Zjistit více ….

Brány vjezdové křídlové a oplocení Zlín

Vjezdové brány ocelové křídlové

dodáváme v provedení od průjezdné šířky od 2 m do 6 m šířky průjezdu pro rodinné domy a průmyslové objekty . Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány.

Tyto pohony také umožňují  otevření pouze jednoho křídla pro pěší , pokud není jiný vstup na pozemek.

Zjistit více ….

Vjezdové brány hliníkové

dodáváme v provedení od průjezdné šířky od 2 m do 6 m šířky průjezdu pro rodinné domy a průmyslové objekty .

Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány.

Tyto pohony také umožňují  otevření pouze jednoho křídla pro pěší , pokud není jiný vstup na pozemek.

Zjistit více ….

Automatizace bran SOMFY Zlín

Vaši novou vjezdovou branu

obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kódovací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenství SOMFY ,Hörmann , CAME nebo Marantec.

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem oCenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /