Brány vjezdové samonosné a pojezdové Zlín

Společnost Bartek vrata s.r.o. je již tradičním dodavatelem kvalitních vjezdových bran jak privátních, tak průmyslových  samonosných, nesených po kolečku nebo křídlových bran.
Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.
Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.
Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

Brány vjezdové samonosné a pojezdové Zlín

Brány samonosné uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky dodáváme v provedení od průjezdné šířky max 8m šířky průjezdu.

samonosná brána

Brány samonosné

Brány samonosné uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky dodáváme v provedení od průjezdné šířky 3m do 6m šířky průjezdu.
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL

Brány pro malé vjezdy s integrovaným vstupem

Alternativa pro malé průjezdy bez možnosti vstupní branky – nemáte dostatečný prostor pro zasunutí brány, nebo Vám nevyhovuje standardní řešení  vjezdových bran? Máme pro Vás řešení: vstupní branka integrovaná přímo do Vaší nové brány.

samonosná brána

Brány pojezdové vedené po kolečku

Brány pojezdové vedené po kolečku pojíždějící po nosném podkladním profilu přichyceným k podkladní vrstvě vozovky dodáváme od průjezdné šířky 3m do 8m.
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Brány dodáváme v provedení konstrukce žárového zinku a také v barevných odstínech Ral  komaxit popř,.základní nátěr  dále je možné tyto, konstrukce opatřit nátěry tzv, kovářskými patinovanými vzory.

Pohony vjezdových bran Hörmann LINEA Matic

Kompaktní a spolehlivý motor  s vestavěným čidlem pro náraz  s kontrolou stavubu brány maják , automatické zavření pro posuvné brány a odsuvné brány pro privátní použití se standardní zárukou 5 let.

Dálkové ovládání Bi secur – kontrola stavu brány komfortní funkce ovladačů Hörmann

Pro dálkové ovládání bran se používá miniaturní ovladač – vysílač, kterým je možné ovládat jeden až čtyři prvky na jednom ovladači,jiný možný způsob ovládá je např.tlačítkem,číselnou klávesnicí,magnetickým klíčem,bezdotykovou kartou.Důležitou součástí automatického otevírání jsou různé bezpečnostní prvky optická čidla,pneumatická lišta.

NOVINKA komfortní funkce zjištění stavu brány , její poloha a zabezpečení pohodlně díky novým ovladačům řady Bi-secur s kontrolou stavu vrány na jedno zmáčknutí ovladače odkudkoliv  aniž by jste museli ven k bráně

Moderní pohon posuvných bran.

Vynikajícími přednostmi pohonu posuvných bran LineaMatic jsou kompaktní,výškově nastavitelná skříň ze zinku litého pod tlakem a umělé hmoty laminované skelnými vlákny, a dále spolehlivá ektronika pohonu. Vše je samozřejmě odolné proti povětrnosti a nenáročné na údržbu. S osvědčenou technikou Hörmann Bisecur.

VÝHODY

+ Pozvolný rozjezd a pozvolne zastaveni pro šetrný, nehlučný chod brány
+ Častečné otevřeni brany jako průchod pro osoby (nastavitelne)
+ Nastavitelne automaticke zavirani (nutna světelna zavora)
+ Integrovaný radiovy přijímač
+ Standardně s 5-tlačitkovym ručnim vysilačem
+ Řidici jednotka připravena pro signalni světla nebo bezpečnostni zařizeni
+ Velmi jednoduchá manipulace s nouzovym uvolněnim

Tichý a bezpečný chod pohonů bran Hörmann LineaMatic

Pohony vjezdových bran Hormann zajišťuji příjemně tichy a bezpečny chod brány. Brána se při otvíráni pohybuje plynule a při zavírání se pozvolna přibrzďuje. Tím se šetři brána, pohon – i nervy sousedů.

Dlouhodobá funkce

Aby pohony vjezdových bran Hormann odpovídaly mechanickému namáhání, jsou přesvědčivě robustní a vysoce kvalitní. Díky materiálu s dlouhou životnosti odolnému proti povětrnosti je pohon brány nenáročné na udržbu a je zajištěna jeho dlouhodobá funkce.

Pohony vjezdových bran Hörmann jsou pro vaši jistotu a bezpečnost zkoušeny a certifikovány zkušebním ústavem TÜV podle směrnic TTZ »Opatření proti loupání«.

S dálkově ovládaným pohonem Hörmann budete mít také u vjezdové brány volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho. Posuvnou bránu obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kodací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenství Hörmann. Pohony vjezdových bran Hörmann jsou vybaveny spolehlivými bezpečnostními funkcemi.

Pohony vjezdových bran Hormann jsou v každé fázi otvíráni a zavíráni spolehlivě bezpečné. Při výskytu překážky se brána ihned zastaví. Doplňkovou bezpečnost poskytuji světelné závory, které bezdotykově rozpoznají osoby nebo předměty. Lze je jednoduše a elegantně zabudovat do novych bezpečnostnich sloupů a umístit do vjezdu, aby zajišťovaly cely rozsah pohybu otočné nebo posuvné brány.

Přehled typových řad a doporučené rozměry pro vjezdové brány motorů LineaMatic Hörmann Bisecur

Všechny motory jsou standartně vybaveny dálkovým ovládáním, fotozávorou a majákem a nouzovým odblokováním motoru při výpadku proudu.

LineaMatic SK LineaMatic SK P LineaMatic SK H STA 400
Šířka křídla brány 6000 mm 8000 mm 10000 mm 17000 mm
Výška křídla brány 2000 mm 2000 mm 3000 mm 3000 mm
Hmotnost brány 300 kg 500 kg 800 kg 2500 kg
Samonosná brána 500 kg 1800 kg

Katalog motorových pohonů bran Hörmann v pdf ZDE

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem oCenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /