Sortiment

Společnost Bartek vrata s.r.o.

je již tradičním dodavatelem velkého sortimentu kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Naše společnost disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

Potřebujete nová kvalitní garážová vrata, vjezdovou bránu, vchodové dveře nebo třeba markýzu a jste ze Zlína a okolí?

Nehledejte, jste na správném místě…
Garážová vrata Kružík a vrata Hörmann | Vjezdové brány ocelové a hliníkové | Automatizace Somfy | E-shop

Garážová vrata

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat.

Zjistit více

Vjezdové brány

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních vjezdových bran jak privátních, tak průmyslových samonosných, nesených po kolečku nebo křídlových bran.

Zjistit více

Stínící technika

Potřebujete kvalitní stínění Vašeho domu či kanceláře. Naše společnost Vám nabízí kvalitní stínění kvalitními předokenními žaluziemi nebo předokenními roletovými systémy.

Zjistit více

Vchodové dveře

Nové vchodové hliníkové dveře do Vašeho domu nebo garáže prohlédněte si naši nabídku domovních dveří Hörmann a dveří Kružík.

Zjistit více

E-shop

Prodej garážových vrat, pohony pro garážová vrata a brány, dálkové ovladače,náhradní díly pro vrata a brány.
Potřebujete kvalitní příslušenství pro garážová vrata, nový pohon pro vjezdovou bránu nebo třeba markýzu , náhradní díly pro Vaši bránu nebo vchodovou branku.
Nehledejte máme pro Vás řešení…

Navštivte náš e-shop!

E-SHOP BARTEK VRATA S.R.O.

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

  • Garážová vrata sekční Kružík a Hömann
  • Dálkové ovladače pro vrata a brány
  • Somfy automatizace domácnosti
  • Pohony pro garážová vrata
  • Komponenty pro výrobu bran,
  • Náhradní díly pro garážová vrata
  • Pohony pro vjezdové brány

Servis garážových vrat a vjezdových bran

  • servis garážových vrat, vjezdových bran
  • pohony pro garážová vrata a brány

Potřebujete kvalitní servis nebo příslušenství pro garážová vrata, nový pohon pro vjezdovou bránu nebo třeba markýzu , náhradní díly pro Vaši bránu nebo vchodovou branku.
Náhradní ovladač pro vrata nebo bránu . Pak jste na správném místě!
Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky originálních dílů, konzultace, instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.
Provádíme servis garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann.
Dále provádíme servis garážových vrat i jiných výrobců.