Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Společnost Bartek vrata s.r.o.
je již tradičním dodavatelem kvalitních vjezdových bran jak privátních, tak průmyslových samonosných, nesených po kolečku nebo křídlových bran.
Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.
Naše společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.
Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Brány samonosné

Brány jsou uloženy na nosném profilu typu C spolu s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky .Tímto je zaručena kvalitní konstrukce brány s lehkým a tichým chodem ,Brány dodáváme v provedení od průjezdné šířky min 3 m a max 8m šířky průjezdu.

Brány pojezdové

Brány jsou uložené na pojezdovách kolech a pojezdovém profilu s pojezdovými koly .Brány dodáváme v provedení do max průjezdné šířky max * 8m šířky průjezdu. Brány dodáváme v provedení konstrukce žárového zinku a také v barevných odstínech Ral komaxit popř,.základní nátěr dále je možné tyto, konstrukce opatřit nátěry tzv, kovářskými patinovanými vzory.

Automatizace vjezdových bran SOMFY

Vědět více

Poptávkový formulář

    Mám zájem o
    Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu