Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Brány Somfy - II

Společnost Bartek vrata s.r.o.
je již tradičním dodavatelem kvalitních vjezdových bran jak privátních, tak průmyslových samonosných, nesených po kolečku nebo křídlových bran.
Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.
Naše společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.
Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Brány samonosné

Brány jsou uloženy na nosném profilu typu C spolu s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky .Tímto je zaručena kvalitní konstrukce brány s lehkým a tichým chodem ,Brány dodáváme v provedení od průjezdné šířky min 3 m a max 8m šířky průjezdu.

Brány pojezdové

Brány jsou uložené na pojezdovách kolech a pojezdovém profilu s pojezdovými koly .Brány dodáváme v provedení do max průjezdné šířky max * 8m šířky průjezdu. Brány dodáváme v provedení konstrukce žárového zinku a také v barevných odstínech Ral komaxit popř,.základní nátěr dále je možné tyto, konstrukce opatřit nátěry tzv, kovářskými patinovanými vzory.

Automatizace vjezdových bran SOMFY

Moje_domacnost_(5)

Motorizovanou bránu jistě ocení každý, ať už matky s dětmi a plným kufrem nákupu, nebo majitelé domů, kde je vjezd na pozemek z hlavní rušné ulice a zastavovat je nebezpečné. Dnes už není motorizace bran nijak výjimečný prvek domácnosti. Somfy nabízí řešení pro všechny typy bran jak posuvné i křídlové. K otevření vjezdové brány nebo garážových vrat dnes již nepotřebujete opouštět automobil, ani hledat dálkový ovladač.

S aktivovanou funkcí geolokalizace systém rozpozná, že se blížíte domů, a brána se otevře automaticky sama. Nebo si nastavte scénář a jedním kliknutím se otevře brána, rozsvítí se osvětlení před domem nebo garáží a odemknou se vaše vchodové dveře. Vše bez klíče či ovladače.

elixo-5001
Vědět více

Poptávkový formulář

    Mám zájem o
    Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu