Pohony pro vjezdové brány

Pohony pro vjezdové brány

Potřebujete nějaký náhradní díl nebo nový kvalitní pohon pro Vaši vjezdovou bránu?
Potřebujete doplnit nový dálkový ovladač, nebo si zpříjemnit provozování Vaší brány novým typem ovládání například přes smartphone nebo potřebujete jen nový pant na Vaši vstupní branku?

Pak navštivte náš nový specializovaný internetový obchod s příslušenstvím a náhradními díly ke garážovým vratům a vjezdovým branám.

E-SHOP Bartek vrata, s.r.o.

V našem specializovaném e-shopu najdete nejširší výběr kvalitních pohonů pro samonosné a posuvné brány se zárukou od 24 měsíců až 5 let.

Samonosné posuvné vjezdové brány pro rodinné domy a průmyslové objekty

Vybíráme z Naší nabídky…

SOMFY Elixo 500

Spolehlivé, vysoce odolné a tiché řešení pro automatizaci posuvné brány s max. šířkou 8 m a hmotností do 500 kg to jsou pohony SOMFY řady ELIXO.

Somfy ELIXO 500 RTS a Somfy Elixo 500 io IXENGO IO A RTS jsou vynikající pohony pro posuvné, samonosné brány a křídlové brány, které naleznete na našem e-shopu www.bartekvrata-s-r-o.cz. S technologií RTS (Radio Technology Somfy) a io-homecontrol nabízejí tyto pohony spolehlivý a pohodlný způsob ovládání brány. Jsou vybaveny robustními a odolnými motory, což zajišťuje dlouhou životnost a bezproblémový provoz. Uživatelé mohou využít moderní bezdrátovou technologii pro pohodlné ovládání svých bran z pohodlí svého domova.

Záruka na pohony Somfy je 36 měsíců.

Zjistit více

Křídlové vjezdové brány pro rodinné domy a průmyslové objekty

Vybíráme z Naší nabídky…

V Naší nabídce najdete také nejširší výběr kvalitních pohonů pro křídlové a otočné brány.
Dodáváme a montujeme bránové pohony Hörmann, King Gates, Somfy a Came. Bránové pohony zárukou až 5 let.

Pohon Hörmann Rota Matic 2

Kvalitní pohony Hörmann řady RotaMatic se zárukou 5 let.

Otevřete bránu do budoucnosti s Hörmann RotaMatic 2 Serie 3 – vrcholovým pohonem pro vaše garážové vchody! Inovativní design spojený s prvotřídní technologií nabízí bezpečné a pohodlné otevírání a zavírání, dává vaší domácnosti šmrnc a eleganci. Objevte revoluci v pohonných systémech a užijte si bezstarostné využívání vašich garážových vrat s Hörmann RotaMatic 2 Serie 3 – vaším klíčem k modernímu a spolehlivému životnímu stylu!

  • Instalace je rychlá a intuitivní díky elektronice 3S s LCD displejem.
Zjistit více

SERVIS POHONŮ VRAT A BRAN

Zajišťujeme jak záruční ,tak pozáruční servis pohonů.
Servisujeme bránové pohony Hörmann, King Gates, Somfy a Came.

    Mám zájem o    Poptávkový formulář