Brány vjezdové samonosné a pojezdové Zlín

Společnost Bartek vrata s.r.o.
je již tradičním dodavatelem kvalitních vjezdových bran jak privátních, tak průmyslových  samonosných, nesených po kolečku nebo křídlových bran.
Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.
Naše společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.
Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.
samonosná brána

Brány samonosné 

Brány uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky dodáváme v provedení od průjezdné šířky 3m do 6m šířky průjezdu.
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL

Brány pojezdové s vestavěným vstupem

Alternativa pro malé průjezdy bez možnosti vstupní branky – nemáte dostatečný prostor pro zasunutí brány, nebo Vám nevyhovuje standardní řešení  vjezdových bran? Máme pro Vás řešení: vstupní branka integrovaná přímo do Vaší nové brány.

samonosná brána

Brány pojezdové vedené po kolečku

pojíždějící po nosném podkladním profilu přichyceným k podkladní vrstvě vozovky dodáváme od průjezdné šířky 3m do 8m.
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Brány samonosné

Brány jsou uloženy na nosném profilu typu C spolu s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky .Tímto je zaručena kvalitní konstrukce brány s lehkým a tichým chodem ,Brány dodáváme v provedení od průjezdné šířky min 3 m a max 8m šířky průjezdu.

Brány pojezdové 

Brány jsou  uložené na pojezdovách kolech a pojezdovém profilu  s pojezdovými koly .Brány  dodáváme v provedení do max  průjezdné šířky max * 8m šířky průjezdu.

Brány dodáváme v provedení konstrukce žárového zinku a také v barevných odstínech Ral  komaxit popř,.základní nátěr  dále je možné tyto, konstrukce opatřit nátěry tzv, kovářskými patinovanými vzory.

Brány vjezdové samonosné a pojezdové

Automatizace vjezdových bran SOMFY řady RTS a io

Proč automatizovat vjezdovou bránu?

Motorizovanou bránu jistě ocení každý, ať už matky s dětmi a plným kufrem nákupu, nebo majitelé domů, kde je vjezd na pozemek z hlavní rušné ulice a zastavovat je nebezpečné. Dnes už není motorizace bran nijak výjimečný prvek domácnosti. Somfy nabízí řešení pro všechny typy bran jak posuvné i křídlové. K otevření vjezdové brány nebo garážových vrat dnes již nepotřebujete opouštět automobil, ani hledat dálkový ovladač. S aktivovanou funkcí geolokalizace systém rozpozná, že se blížíte domů, a brána se otevře automaticky sama. Nebo si nastavte scénář a jedním kliknutím se otevře brána, rozsvítí se osvětlení před domem nebo garáží a odemknou se vaše vchodové dveře. Vše bez klíče či ovladače.

Doba, kdy byly vjezdové brány vesměs pouze otočné a ovládané ručně, je již nenávratně pryč. Aktuálně si je totiž možné pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nelze totiž zapomínat, že je vjezdová brána často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru se tedy rozhodně nesoustřeďujte jen  na design. Především je ale nutné zvolit kvalitní komponenty pro vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v lecčem liší a nehodí se na všechna místa

Automatizace vjezdových bran SOMFY

 Kvalitní pohony Somfy Elixo 500 io

Moderní pohon posuvných bran SOMFY ELIXO 500 io 

Hlavní důvody motorizace vjezdové brány:

Otevřete vjezdovou bránu pomocí dálkového ovládání nebo chytrého telefonu, aniž byste vystoupili z auta. Ve slunečných dnech to oceníte, v deštivých si to zamilujete!

Ovládejte vjezdovou bránu odkudkoliv se systémem TaHoma® nebo Connexoon

Automatické otevření díky geolokalizaci

Ovládejte vjezdovou bránu odkudkoliv se systémem TaHoma® nebo Connexoon

Automatické otevření díky geolokalizaci

Díky geolokalizaci se vjezdová brána otevře chvíli před tím, než dorazíte domů. Poté, co vjedete dovnitř, se opět automaticky zavře. Ideální přivítání!

Maximální pohodlí

Ovládejte vše dálkově a jednoduše z Vašeho mobilního telefonu

Systém Connexoon je vhodný pro ty, kdo začínají s automatizací a chtějí ovládat na dálku pouze svou garáž a bránu. Pokud hledáte sofistikovanější systém, který propojí bránu s vraty a dalšími prvky v domácnosti (např. rolety nebo žaluzie + zabezpečovací systém Somfy One) je TaHoma® ideální řešení.

Ovládejte vjezdovou bránu odkudkoliv se systémem TaHoma® nebo Connexoon

Automatické otevření díky geolokalizaci

Ovládejte vše dálkově

Aplikace pro stažení do mobilního telefonu

[

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /