Průmyslové samonosné a pojezdové brány Zlín

Potřebujete zajistit bezpečný a spolehlivý vjezd do Vaší společnosti. Vyrábíme, montujeme a dodáváme vjezdové brány samonosné, posuvné a odsuvné  s dálkově ovládaným pohonem Hörmann  nebo  CAME ,se kterým budete mít bezpečný a volný vjezd  výjezd. Posuvnou  bránu obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kódovací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenství k dodávaným pohonům. Rám je obvykle svařen z jeklových profilů podle požadovaných rozměrů.Výplň rámu může sestávat z ocelových příček nebo je základní rám obložen dřevěným obkladem.Kovová konstrukce brány může být pro zvýšení životnosti žárově zinkována, standartní provedení je v barevných odstínech např. RAL.

Průmyslové samonosné a pojezdové brány

Brány vyrábíme a dodáváme v provedení konstrukce

Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL
Brány samonosné uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky dodáváme v provedení od průjezdné šířky 3m do 6m šířky průjezdu
Brány pojezdovépo kolečku pojíždějící po nosném podkladním profilu přichyceným k podkladní vrstvě vozovky dodáváme od průjezdné šířky 3m do 8m
Odsuvné brány – provedení odsuvné brány dvou křídel proti sobě od 4m do 8m šířky průjezdu

Dělení posuvných bran dle provedení

Průmyslové samonosné a pojezdové brány Zlín

Pohony vjezdových bran Hörmann

Pohony vjezdových bran Hörmann jsou pro vaši jistotu a bezpečnost zkoušeny a certifikovány zkušebním ústavem TÜV podle směrnic TTZ »Opatření proti loupání«.

S dálkově ovládaným pohonem Hörmann budete mít také u vjezdové brány volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho. Posuvnou bránu obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kodací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenství Hörmann. Pohony vjezdových bran Hörmann jsou vybaveny spolehlivými bezpečnostními funkcemi.

Pohony vjezdových bran Hormann jsou v každé fázi otvíráni a zavíráni spolehlivě bezpečné. Při výskytu překážky se brána ihned zastaví. Doplňkovou bezpečnost poskytuji světelné závory, které bezdotykově rozpoznají osoby nebo předměty. Lze je jednoduše a elegantně zabudovat do novych bezpečnostnich sloupů a umístit do vjezdu, aby zajišťovaly cely rozsah pohybu otočné nebo posuvné brány.

Tichý chod

Pohony vjezdových bran Hormann zajišťuji příjemně tichy a bezpečny chod brány. Brána se při otvíráni pohybuje plynule a při zavírání se pozvolna přibrzďuje. Tím se šetři brána, pohon – i nervy sousedů.

Dlouhodobá funkce

Aby pohony vjezdových bran Hormann odpovídaly mechanickému namáhání, jsou přesvědčivě robustní a vysoce kvalitní. Díky materiálu s dlouhou životnosti odolnému proti povětrnosti je pohon brány nenáročné na udržbu a je zajištěna jeho dlouhodobá funkce.

Pro dálkové ovládání bran se používá miniaturní ovladač – vysílač, kterým je možné ovládat jeden až čtyři prvky na jednom ovladači,jiný možný způsob ovládá je např.tlačítkem,číselnou klávesnicí,magnetickým klíčem,bezdotykovou kartou.Důležitou součástí automatického otevírání jsou různé bezpečnostní prvky optická čidla,pneumatická lišta.

LineaMatic SK besecur

Kompaktní a spolehlivý motor pro posuvné brány a odsuvné brány pro privátní použití se standardní zárukou 5 let.

Moderní pohon posuvných bran. Vynikajícími přednostmi pohonu posuvných bran LineaMatic jsou kompaktní,výškově nastavitelná skříň ze zinku litého pod tlakem a umělé hmoty laminované skelnými vlákny, a dále spolehlivá ektronika pohonu. Vše je samozřejmě odolné proti povětrnosti a nenáročné na údržbu. S osvědčenou technikou Hörmann Bisecur.

VÝHODY

+ Pozvolný rozjezd a pozvolne zastaveni pro šetrný, nehlučný chod brány
+ Častečné otevřeni brany jako průchod pro osoby (nastavitelne)
+ Nastavitelne automaticke zavirani (nutna světelna zavora)
+ Integrovaný radiovy přijímač
+ Standardně s 4tlačitkovym ručnim vysilačem „mini“ (HSM 4)*
+ Řidici jednotka připravena pro signalni světla nebo bezpečnostni zařizeni
+ Velmi jednoduchá manipulace s nouzovym uvolněnim

Přehled typových řad a doporučené rozměry pro vjezdové brány motorů LineaMatic Hörmann Bisecur

Všechny motory jsou standartně vybaveny dálkovým ovládáním, fotozávorou a majákem a nouzovým odblokováním motoru při výpadku proudu.

Katalog motorových pohonů bran Hörmann v pdf ZDE

LineaMatic SK LineaMatic SK P LineaMatic SK H STA 400
Šířka křídla brány 6000 mm 8000 mm 10000 mm 17000 mm
Výška křídla brány 2000 mm 2000 mm 3000 mm 3000 mm
Hmotnost brány 300 kg 500 kg 800 kg 2500 kg
Samonosná brána 500 kg 1800 kg

[

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /