Garážová vrata Hörmann

Garážová vrata HÖRMANN

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat Hörmann jak privátních sekčních garážových vrat, průmyslových vrat Hörmann a rolovacích vrat.

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu vrat Hörmann.

Akce vrat Hörmann

V rámci této akce nabízíme sekční garážová vrata s kvalitním stropním pohonem ProLift 700 vč 2 kusů dálkových ovladačů nebo Nový pohon Hörmnn ProMatic serie 4 Bs.

Sekční garážová vrata RenoMatic 2023 včetně pohonu ProLift 700 nebo ProMatic serie 4

 • Dvoustěnné lamely o tloušťce 42 mm pro vysokou tepelnou izolaci, dobrou stabilitu a příjemně tichý chod
 • vnější strany s povrchem Woodgrain, resp. Planar v 6 akčních barvách a Decocolor ve 3 dekorech, vnitřní strana vratového křídla pozink
 • optimální dlouhodobá ochrana zárubně díky umělohmotné patce zárubně
 • jen u společnosti Hörmann: bezpečná ochrana proti vypáčení mechanickým zajištěním proti zvednutí
 • pohony řady ProLift 700 nebo  ProMatic serie 4 s moderním dálkovým ovládáním BiSecur a přídavnou otvírací výškou k větrání garáže
 • dálkové ovládání vrata  2 kusy černý strukturovaný povrch, s očkem pro přívěšek ke klíčům

Typy garážových vrat HÖRMANN

ZJISTIT VÍCE

Sekční vrata Hörmann LPU 40

ZJISTIT VÍCE

Posuvná vrata Hörmann

ZJISTIT VÍCE

Výklopná vrata Hörmann

O vratech HÖRMANN

Elegantní automatická sekční garážová vrata Hörmann LPU 40 se otvírají svisle nahoru. Získáte tak více místa v garáži a před garáží, máte celý průjezd volný.
Sekční vrata padnou vždycky – nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.
Ocelová sekční vrata Hörmann dostanete ve dvou tloušťkách panelů tímto jsou přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům.
Jednostěnná vrata LTE jsou cenově nejpříznivější variantou, ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebuji žádnou tepelnou izolaci.

Reference

Povrchy a barevné možnosti

Elegantní automatická sekční garážová vrata Hörmann LPU 40 jsou dodávána ve třech základních typových řadách .
Ocelová sekční vrata Hörmann dostanete ve třech tloušťkách panelů tímto jsou přizpůsobena Vašim individuálnim požadavkům.

 • Jednostěnná vrata LTE jsou cenově nejpříznivější variantou, ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebuji žádnou tepelnou izolaci.
 • Dvoustěnná akční vrata Hörmann LPU 40 jsou cenově nejpříznivější variantou izolovaných vrat , ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebuji vysokou tepelnou izolaci.
 • Dvoustěnná vrata LPU 40 jsou nejlepší variantou izolovaných vrat , ideální pro garáže rodinných domů,kde je kladen vysoký nárok na tepelnou izolaci.

Kvalitní stropní pohony pro sekční garážová

Ovládání vrat Bisecur .Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. Na stisk tlačítka ukáže barva LED na ručním vysilači HS 5 BS polohu vrat. Na přáni vrata zavřete dalším stisknutím tlačítka.

Upozornění: Při obsluze bez dohledu na vrata je nutná přídavná světelná závora. Spolehlivé automatické vypínáni je účinné jak při otvíráni, tak při zavíráni vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otvíráni a na stěnovém vedeni se vrata ihned zastaví. Tak jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla nebo věci se nepoškodí.

VÝHODY

 • sekční vrata jsou ovládána zabezpečeným kódovaným signálem
 • možnost kontroly vrat z pohodlí domova
 • jednoduchá obsluha

Poptávkový formulář

  Mám zájem o