Posuvná sekční vrata Hörmann

Posuvná sekční vrata Hörmann

Posuvná boční sekční vrata Hörmann jsou vhodným řešením i pro velmi speciální montážní situace. Na rozdíl od výklopných, sekčních a rolovacích garážových vrat se jejich vratová konstrukce neotevírá nahoru, ale do strany.

Jsou vhodná pro instalaci bez vchodových dveří.Umožňují průchod osob bez nutnosti celého otevření vrat,Vrata se dají jednoduše a také jen částečně otevřít. Tak projdete do garáže rychleji, například pro vyzvednutí jízdního kola. Pohodlně s automatickým částečným otevřením U vrat s pohonem je možno šířku průchodu pro osoby individuálně nastavit. Obsluha se provádí pomoci ručního vysílače nebo volitelného madla vrat s radiovým modulem. Spolehlivé automatické vypínání je účinné jak při otvíráni, tak při zavíráni vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otvírání a na stěnovém vedení se vrata ihned zastaví.

Tak jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla nebo věci se nepoškodí. Sendvičové panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou poskytuji velmi dobrou zvukovou i tepelnou izolaci a vysokou stabilitu křídla vrat. Jsou bezpečně a precizně vedeny nahoře stabilními dvojitými vodícími kladkami a dole v zabalené podlahové kolejnici.
Díky konstrukci, která je na obou koncích otevřena, lze podlahovou kolejnici snadno čistit. Tvar článků vrat optimálně přizpůsobeny přechodům lamel a závěsů zabraňuje nechtěnému sevřeni prstů jak při otvírání, tak při zavíráni vrat.

VÝHODY

  • posuvná vrata jsou vybavena vyrovnávacími díly pro vyplnění otvoru vždy přesně na míru bez bourání otvorů
  • zabírají minimální prostor v garáži
  • vratové sekce s tl.40 mm zateplené PU pěnou
  • jednoduchá obsluha
  • dálkové ovládání vrat Bi Secur
  • částečné otevření vrat pro pěší

Galerie

Poptávkový formulář

Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu