Posuvná sekční vrata Hörmann

Posuvná sekční vrata Hörmann

Posuvná boční sekční vrata Hörmann jsou vhodným řešením i pro velmi speciální montážní situace. Na rozdíl od výklopných, sekčních a rolovacích garážových vrat se jejich vratová konstrukce neotevírá nahoru, ale do strany.

Jsou vhodná pro instalaci bez vchodových dveří. Umožňují průchod osob bez nutnosti celého otevření vrat, Vrata se dají jednoduše a také jen částečně otevřít. Tak projdete do garáže rychleji, například pro vyzvednutí jízdního kola. Pohodlně s automatickým částečným otevřením U vrat s pohonem je možno šířku průchodu pro osoby individuálně nastavit. Obsluha se provádí pomoci ručního vysílače nebo volitelného madla vrat s radiovým modulem. Spolehlivé automatické vypínání je účinné jak při otvíráni, tak při zavíráni vrat.

Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otvírání a na stěnovém vedení se vrata ihned zastaví.

Tak jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla nebo věci se nepoškodí. Sendvičové panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou poskytuji velmi dobrou zvukovou i tepelnou izolaci a vysokou stabilitu křídla vrat. Jsou bezpečně a precizně vedeny nahoře stabilními dvojitými vodícími kladkami a dole v zabalené podlahové kolejnici.
Díky konstrukci, která je na obou koncích otevřena, lze podlahovou kolejnici snadno čistit. Tvar článků vrat optimálně přizpůsobeny přechodům lamel a závěsů zabraňuje nechtěnému sevřeni prstů jak při otvírání, tak při zavíráni vrat.

VÝHODY

  • posuvná vrata jsou vybavena vyrovnávacími díly pro vyplnění otvoru vždy přesně na míru bez bourání otvorů
  • zabírají minimální prostor v garáži
  • vratové sekce s tl.40 mm zateplené PU pěnou
  • jednoduchá obsluha
  • dálkové ovládání vrat Bi Secur
  • částečné otevření vrat pro pěší
Katalog bočních posuvnách vrat Hörmann

Poptávkový formulář

    Mám zájem o