Autorizovaný partner společnosti

Garážová vrata Kružík křídlová

Potřebujete vyměnit stará dřevěná nebo ocelová křídlová vrata . Nehledejte máme pro Vás řešení !

Kvalitní hliníková zateplená křídlová vrata jak s přerušeným tepelným mostem tak křídlová vrata s nepřerušeným tepelným mostem.

Garážová vrata Kružík křídlová

jsou ideální všude tam kde není možné použít sekční, výklopná popř.rolovací vrata. Vrata jsou vhodná  pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru. K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní hliníkové profily a seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem.

 

Garážová vrata křídlová s přerušeným tepelným mostem  a nepřerušeným tepelným mostem  jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.

K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem.

Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce.

Garážová vrata Kružík křídlová s přerušeným tepelným mostem  a nepřerušeným tepelným mostem  je možné doplnit o nejrůznější typy kování  jak barevného provedení tak možnost zabudovat do vrat například  kombinaci elektrického zámku s nerezovým madlem pro zvýšení Vaší bezpečnosti . Jsou ideální řešení hlavního vstupu do domu při rekonstrukcích starších rodinných domů nebo garáží, kde je pouze minimální ostění a nadpraží a nejdou použít např sekční garážová vrata.
Dále je samozřejmě individuálne upravit tvar  a počet například prosklených prvků , dekorů vrata a individuální sestavení panelů vrata dle požadavků a přání zákazníky .

V Naší nabídce najdete vrata dodávaná  s kvalitním hliníkovým ALU rámem, seřizovacími panty a sendvičovým panelem v různých dekorech povrchu, jak klasický lamelový ,tak nové dekory s hladkým panelem.

Katalog křídlových vrata ke stažení ZDE 

Design a dekory pro křídlová vrata

Design vrat lamela

Garážová vrata s designem lamela jsou představitelem klasického designu a tradičním původním typem vrat. Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon, jejichž povrchová úprava je zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain.

Design vrat drážka M

Vrata se středovou drážkou jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu. Na panel se středovou drážkou, který je buď hladký nebo se strukturou woodgrain, lze aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL. Při výběru kterékoliv imitace dřeva je panel vždy hladký.

Design vrat hladký FLOT

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a imitací dřeva zlatý dub, tmavý dub. Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

Design vrat s prosklením

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby.

Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba.

Hladký design umožňuje aplikaci široké škály prosklení  a dekorů . Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

Konstrukce vrat

Hliníkový rám vrat

Standardně dodáváme vrata vybavena zarážkou křídel a na přání zarážkou proti zavření i větrem. Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, který je opatřen hliníkovým přejezdovým profilem.Čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce zaručuje dlouhou životnost těchto vrat. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem. Vrata jsou standartně osazena  bezpečnostním zámkem s krytem vlořky FAB  proti vylomení.Vložka FAB  třída  bezpečnosti 3. V nabídce je provedení jak v základním barevném odstínu klika bílá, tak chromované, niklové a v poslední době velmi oblíbené kliky v dekorech starobronz  pro vrata s dřevodekory. Kování samozřejmě nabízíme v provedení klika/klika nebo madlo/klika. Montáž probíhá vždy do otvoru. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží.

Barevné kombinace

Masivní hliníková konstrukce s přerušeným tepelným mostem zaručuje dlouhou životnost těchto vrat a výborné tepelně-izolační vlastnosti. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesáti pěti imitací dřeva a barevných fólií, které jsou na panely nanášeny pomocí speciální metody kašírování. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu i většinu příslušenství jako u sekčních vrat. Nově je možno pro všechny typy dvoukřídlých vrat i vedlejších dveří použít pro prosklení izolační dvojsklo s různými dekory. V Naší nabídce najdete vrata dodávaná  s kvalitním Alu rámem, seřizovacími panty a sendvičovým panelem v různých dekorech povrchu jak klasický lamelový tak nové dekory s hladkýma panelem.

Katalog křídlových vrata ke stažení ZDE 

Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesáti  folii imitací dřeva. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu typu lamela, středová drážka,hladký panel nebo kazeta i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.

[

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /