Garážová vrata posuvná Kružík

partner společnosti

Dodáváme a montujeme kvalitní posuvná garážová vrata Kružík

Posuvná garážová vrata Kružík nabízíme jako alternativu ke klasickým sekčním,rolovacím nebo dvoukřídlým vratům. Hlavní výhodou posuvných vrat je možnost jejich pouzečástečného otevření pro pohodlný průchod. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i posuvná vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru. Pro výrobu posuvných vrat jsou použity sekce o šířce 500 nebo 610mm, které jsou vyrobeny z oboustranně žárově pozinkovaných plechů o síle až 0,7mm. Izolační výplň tvoří kvalitní PUR pěna silná 40mm, což zaručuje velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti. Sekce jsou vyráběny speciální technologií z materiálů neobsahujících a netvořících freony, plísně, bakterie a insekticidy.

Všechna posuvná vrata jsou vybavena sekcemi s ochranou proti sevření prstů, což ocení především rodiny s dětmi. Pro montáž do Vaší garáže je vždy použita masivní hliníková konstrukce zajišťující dlouhou životnost těchto vrat. Posuvná vrata jsou utěsněna pomocí systému těsnících gum a kartáče. Tato vrata umožňují použití jakéhokoli typu panelu i příslušenství jako u sekčních vrat. Lze tedy použít libovolné prosklení, madla, kliky, větrací mřížky, nerezové dekory a podobně. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než třiceti imitací dřeva.

Katalog ke stažení ZDE

VÝHODY VRAT POSUVNÝCH
  • posuvná vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru
  • možnost částečného otevření vrat pro průchod
  • zabírají minimální prostor v garáži
  • vratové sekce tl.40 mm zateplené PU pěnou
  • jednoduchá obsluha
  • dálkové ovládání vrat

Stavební příprava posuvných vrat do boku KRUŽÍK

Je nutné nadpraží pouze 100mm při variantě bez elektrického pohonu a 150mm při variantě s pohonem. Ostěnína straně s obloukem musí být alespoň 150m, na straně bez oblouku 70mm. U varianty s elektrickým pohonem jsou použity stejné pohony jako u sekčních vrat. Pro montáž posuvných vrat je nezbytně nutná rovná podlaha, maximální povolený sklon je 5mm na šířku i hloubku vrat. Pokud není rovná podlaha, je ohrožena správná funkčnost vrat. Posuvná  vrata s prosklením vyrábíme vždy přesně na míru. Vrata s prosklením prosvětlí prostor garáže denním světlem a zvyšují pohodlí pro uživatele,samozřejmostí u těchto vrat je také možnost instalace vstupních dveří. Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než třiceti imitací dřeva. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu  typu lamela, středová drážka,hladký panel nebo kazeta i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.

Stavební příprava posuvných vrat v pdf ZDE

Stropní pohony posuvných garážových vrat

Stropní pohon Door-max je základní typ pohonu pro privátní garážová vrata , který máme v nabídce.

Chod motoru  je velmi tichý díky použití nylonového řemenu v dráze .

Dle typu provedení má tlačnou a tažnou sílu 800N nebo 1000N.

 

Pohony Door-Max

typ 800 je určen pro vrata s plochou do 7  m2

typ 1000 pro vrata do plchy 12 m2.

Ladění je velmi jednoduché a intuitivní.

Pohon Door-Max je vybaven funkcí soft start a soft stop plynulý rozjezd a dojezd vrat v krajních polohách chodu .

Pohony automaticky mají funkci rozpoznání překážky v chodu pohonu a automaticky zastaví vrata  aby nedošlo k poškození jak vrata tak pohonu

Díky nylonovému řemenu v dráze pohonu je chod velmi klidný a tichý  v ceně je jeden 4- kanálový dálkový  ovladač.

 Záruční doba na pohony Door-Max je 36 měsíců

Pro motorizaci vrat používáme také stropní pohony Marantec od předního německého výrobce. Motory pro vrata malých garáží typ 260 s nylonovým řemenem až po typ 270 SPEED pro vrata s max šířkou 6000mm a váhy do 200 kg. Moderní design, nízká spotřeba ,osvětlení díky úsporným žárovkám- standartní dodávka vč. dálkového ovládání  předurčuje tyto motory k předním výrobkům ve své třídě. Záruční doba na výrobky řady 260 a 270 je prodloužena na 5 let.

MARANTEC typové řady 260 a 270
  • pro vrata s plochou do 7-7,5 m2 typ 260
  • pro vrata do plochy 12m2 typ 270
  • pro vrata do plochy do 15 m2 typ 280

[

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /