Křídlová vrata Kružík

Křídlová vrata Kružík

jsou ideální všude tam kde není možné použít sekční, výklopná popř.rolovací vrata. Vrata jsou vhodná pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru. K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní hliníkové profily a seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem.

Garážová vrata křídlová s přerušeným tepelným mostem a nepřerušeným tepelným mostem jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.

K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem.

Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce.

Design a dekory pro křídlová vrata

Design vrat lamela

Garážová vrata s designem lamela jsou představitelem klasického designu a tradičním původním typem vrat. Díky jasným liniím se hodí ke každému typu domu a zdiva. Na přání zákazníka je možno použít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub a mahagon, jejichž povrchová úprava je zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain.

Design vrat drážka M

Jsou stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garážových vrat. Jejich předností je praktičnost a jednoduchost. Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie a tím doplňuje moderní design Vašeho domu. Na panel se středovou drážkou, který je buď hladký nebo se strukturou woodgrain, lze aplikovat širokou škálu barev dle vzorníku RAL. Při výběru kterékoliv imitace dřeva je panel vždy hladký.

Design vrat hladký FLOT

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a imitací dřeva zlatý dub, tmavý dub. Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

Design vrat hladký FLOT

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály prosklení a dekorů . Tato varianta je ideální pro využití nerezových dekorů a nejrůznějších tvarů designových okýnek.

Design vrat ALU prosklení

Toto provedení vrat si svým moderním a luxusním vzhledem získává stále více příznivců. Vrata vyrobená z panelů s prolisy nebo bez prolisů doplňují moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály prosklení a dekorů .

Katalog křídlových vrat Kružík

Poptávkový formulář

    Mám zájem o