Rolovací garážová vrata Kružík

Rolovací garážová vrata GATE 55 a GATE 77 Kružík

Rolovací garážová vrata Kružík jsou ideální všude tam kde není možné použít sekční, výklopná popř.křídlová vrata.

Vrata jsou vhodná pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata i rolovací vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru. K výrobě rolovacích vrat jsou vždy použity kvalitní hliníkové profily vyplněné PU pěnou , které zajišťují tepelnou pohodu a dokonalé izolační vlastnosti v objektech .
rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata mají korespondovat s vnějším vzhledem domu, otevírání vrat má být jednoduché a pohodlné, nemají zabírat zbytečný prostor v garáži. Rolovací vrata se navíjejí na hřídel, takže šetří každým místem. Zároveň mají bezpečně zajistit majetek uložený v garážovém nebo průmyslovém prostoru. Podobně jako u oken i při zabezpečení dveřních otvorů se osvědčuje rolovací technika. Při použití ocelových lamel se podstatně zvýší tuhost vrat. Nabízíme více druhů garážových vrat. Od nejjednodušších z vyztužených ocelových plechů po složité zateplené systémy z nekorodujících materiálů, otevírané elektrickými motory na dálkové nebo jiné ovládání.

Při použití elektrického pohonu je nutné pouze zajistit přívod 23OV. Samozřejmostí je dálkové ovládání a nouzový systém otevření vrat. Rolovací garážová vrata splní beze zbytku Vaše požadavky. Při vysoké bezpečnosti, dobré izolaci a krásném vzhledu, je jednoduchá obsluha jednou z vynikajících vlastností těchto vrat. Nepokazí celkové vzezření stavby a při otevírání nezaberou další prostor. Montáž se provádí před nebo za otvor. Z tohoto důvodu není potřeba žádných stavebních uprav ostění. Rolovací vrata lze sladit se všemi architektonickými prvky objektu. Umožňuje to výběr barev – 150 odstínů dle stupnice RAL nebo speciální renolitové fólie.

VÝHODY

+ rolovací vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.
+ montáž před otvor nebo za otvor
+ minimální prostorové nároky zateplené
+ zateplené lamely PU pěnou
+ široký sortiment příslušenství

Rolovací garážová vrata s lamelou GATE 55

Rolovací vrata GATE 55 jsou určena pro menší garáže s lamelou 55 mm a boxem 250 mm. Výhodou těchto vrata je instalace i do menších objektů a ceny výrobku. Lamela 55mm je k dodání v odstínech bílá a hnědá STANDARD, dále pak lamely v odstínech RAL. Lamely v odstínech dřevodekorů dle aktuální nabídky.

Rolovací garážová vrata GATE 77

Rolovací vrata GATE 77 od společnosti KRUŽÍK s.r.o. jsou lehká, pevná a tichá a je možné je namontovat do libovolného prostoru, kde zabírají minimum místa a nevyžadují dodatečný prostor při otevírání. Jsou ideální v případě, kdy je pro otevírání nedostatek místa nebo je instalace jiných typů vrat nemožná. Profily používané k výrobě vrat Novarol jsou vyráběny z vysoce kvalitních hliníkových lamel o výšce 77 mm s polyuretanovou výplní a nově taky s lamelou 55 mm samozřejmostí jsou veškeré barevné odstíny.Všechna rolovací vrata vyrábíme vždy přesně na míru s kvalitními trubkovými motory s vestavěným nouzovým odemykáním. Samozřejmostí jsou motorizace včetně dálkového ovládání.

Poptávkový formulář

    Mám zájem o