Sekční garážová vrata HÖRMANN

 

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat Hörmann jak privátních sekčních garážových vrat , průmyslových vrat Hörmann a rolovacích vrat.

 

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

 

 

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.

 

Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu vrat Hörmann

Elegantní automatická sekční garážová vrata Hörmann RENO Matic  jsou dodávána ve dvou  základních typových řadách .

Ocelová sekční vrata Hörmann v provedení  RENO Matic a LIFT Matic  dostanete  v 6-barevných odstínech v provedení s panelem LPU 40 a kvalitním stropním pohonem se 2 dálkovými ovladači.

 

Úspora až 30%

ve srovnání s nezávazným cenovým doporučením pro sekční vrata LPU Hörmann se stejným povrchem a ve stejné velikosti

Typy garážová vrata Hörmann

Sekční vrata Hörmann LPU 40

Posuvná vrata Hörmann

Rolovací vrata Hörmann

Garážová vrata Hörmann

Elegantní automatická sekční garážová vrata Hörmann LPU 40 se otvírají svisle nahoru. Získáte tak více místa v garáži a před garáží , máte celý průjezd volný.

Sekční vrata padnou vždycky – nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

Ocelová sekční vrata Hörmann dostanete ve dvou tloušťkách panelů tímto jsou přizpůsobena Vašim individuálním požadavkům.

Jednostěnná vrata LTE jsou cenově nejpříznivější variantou, ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebuji žádnou tepelnou izolaci.

Atraktivni povrchy s mnoha barevnými možnostmi

Elegantní automatická sekční garážová vrata Hörmann LPU 40 jsou dodávána ve třech základních typových řadách .

Ocelová sekční vrata Hörmann dostanete ve třech tloušťkách panelů tímto jsou přizpůsobena Vašim individuálnim požadavkům.

  • Jednostěnná vrata LTE jsou cenově nejpříznivější variantou, ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebuji žádnou tepelnou izolaci.
  • Dvoustěnná  akční vrata Hörmann LPU 40 jsou cenově nejpříznivější variantou izolovaných vrat , ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebuji vysokou tepelnou izolaci.
  • Dvoustěnná  vrata LPU 40 jsou nejlepší variantou izolovaných vrat , ideální pro garáže rodinných domů,kde je kladen vysoký nárok na tepelnou izolaci.

<a href=”https://bartekvrata.cz/sortiment-vrata-brany/garazova-vrata-zlin/sekcni-garazova-vrata-hormann/akce-vrata-hormann-2017/” target=”_blank” rel=”noopener noreferrer”><strong>AKCE GARÁŽOVÁ VRATA HÖRMANN 2018</strong></a>

Garážová vrata řada LPU 40 Hörmann

Elegantní garážová vrata Hörmann

Dvoustěnná vrata LPU síla lamely 42/42 mm nabízejí nejlepší možnou izolaci.
Jsou vhodná, chcete-li garáž navíc využívat například jako místnost pro provozovaní hobby nebo snížít náklady na energii. Lamely o tloušťce 42 mm navíc zajišťuji větší stabilitu a příjemně klidný chod.
VÝHODY
+ sekční vrata jsou vybavena vyrovnávacími díly pro vyplnění otvoru vždy přesně na míru bez bourání otvorů
+ zabírají minimální prostor v garáži
+ vratové sekce tl.40 mm zateplené PU pěnou
+ jednoduchá obsluha
+ dálkové ovládání vrat

Kvalitní stropní pohony pro sekční garážová vrata Hörmann BiSecur

Ovládání vrat Bisecur .Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. Na stisk tlačítka ukáže barva LED na ručním vysilači HS 5 BS polohu vrat. Na přáni vrata zavřete dalším stisknutím tlačítka.

Upozornění: Při obsluze bez dohledu na vrata je nutná přídavná světelná závora. Spolehlivé automatické vypínáni je účinné jak při otvíráni, tak při zavíráni vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otvíráni a na stěnovém vedeni se vrata ihned zastaví. Tak jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla nebo věci se nepoškodí.

 

VÝHODY
+ sekční vrata jsou ovládána zabezpečeným kódovaným signálem
+ možnost kontroly vrat z pohodlí domova
+ jednoduchá obsluha

katalog dálkové ovládání HÖRMANN  BiSecur  

Boční sekční vrata Hörmann

Vrata pro speciální montážní situace a požadavky

Posuvná boční sekční vrata Hörmann jsou vhodným řešením i pro velmi speciální montážní situace. Na rozdíl od výklopných, sekčních a rolovacích garážových vrat se jejich vratová konstrukce neotevírá nahoru, ale do strany.

Boční sekční vrata Hörmann
Jsou vhodná pro instalaci bez vchodových dveří.Umožňují  průchod osob  bez nutnosti celého otevření vrat,Vrata se dají  jednoduše a také jen částečně otevřít. Tak projdete do garáže rychleji, například pro vyzvednutí jízdního kola. Pohodlně s automatickým částečným otevřením U vrat s pohonem je možno šířku  průchodu pro osoby individuálně nastavit. Obsluha se  provádí pomoci ručního vysílače nebo volitelného madla vrat s radiovým modulem. Spolehlivé automatické vypínání je účinné jak při otvíráni, tak při zavíráni vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otvírání a na stěnovém vedení se vrata ihned zastaví.
Tak jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla nebo věci se nepoškodí. Sendvičové panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou poskytuji velmi dobrou zvukovou i tepelnou izolaci a vysokou stabilitu křídla vrat. Jsou bezpečně a precizně vedeny nahoře stabilními dvojitými vodícími kladkami a dole v zabalené podlahové kolejnici.
Díky konstrukci, která je na obou koncích otevřena, lze podlahovou kolejnici snadno čistit. Tvar článků vrat optimálně přizpůsobeny přechodům lamel a závěsů zabraňuje nechtěnému sevřeni prstů jak při otvírání, tak při zavíráni vrat.
VÝHODY
+ posuvná vrata jsou vybavena vyrovnávacími díly pro vyplnění otvoru vždy přesně na míru bez bourání otvorů
+ zabírají minimální prostor v garáži
+ vratové sekce s tl.40 mm zateplené PU pěnou
+ jednoduchá obsluha
+ dálkové ovládání vrat Bi Secur
+částečné otevření vrat pro pěší

Vchodové domovní dveře Hörmann ThermoPro Hörmann

Vchodové Dveře ThermoPro společnosti Hörmann jsou k dostání ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetři energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova. Vysoká úroveň tepelné izolace. V současné době záleží na uspoře energie všude v domě. Dveře ThermoPro k tomu významně přispívají. Diky dveřnímu křidlu o tloušťce 46 mm zcela vyplněnemu tuhou polyuretanovou pěnou mají dveře vynikající tepelně izolační vlastnosti s hodnotou tepelné izolace U až 1,2 W/(m2・K). Tak ušetřite energii, tedy hotove penize! Dvojité těsnění po celém obvodu v křídle vrat a přídavné rohové těsnění v prostoru nohou pro vás znamenají ochranu před větrem a počasím. Tepelné ztráty se sníží. Mnoho motivů domovních dveří dostanete i s vybavením WK 2 – více bezpečnosti pro vás i vaši rodinu. Všechny dveře ThermoPro jsou vyráběny podle normy ISO 9001 a pravidelně jsou podrobovány nejpřísnějším kontrolám kvality. Podle označení CE poznáte, že dveře odpovídají směrnicím EU podle normy EN 14351-1. Jsou dodrženy všechny požadavky na dveře v nich stanovené.

Výhody pro vás:
• vodotěsné při silném dešti
• stabilní proti zatížení větrem
• nepropouštějící vzduch
• protihluková ochrana
• tepelná ochrana

[

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /