Vchodové dveře Hörmann

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních vchodových dveří Hörmann .

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také  pozáručního servisu.

Vchodové dveře Hörmann Thermo 46 a Thermo 65 – ocelové  v osvědčené značkové kvalitě

Díky velmi dobrým hodnotám tepelné izolacespolehlivé bezpečnostní výbavě, široké paletě designových motivů a atraktivnímu poměru cena/výkon domovních dveří Thermo65 a vchodových dveří Thermo46 společnosti Hörmann se ve svém domě budete cítit prostě dobře.

Dveře Hörmann Thermo 46 pro domovní a vedlejší vchody z oceli  

od společnosti Hörmann jsou k dostání ve velkém výběru motivů.

Zaujmou na první pohled

Dveře Thermo46 vám nabízejí vše, čím se dobré vchodové dveře vyznačují. S hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K) poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci a díky standardnímu 5bodovému bezpečnostnímu zámku jsou ideálně vybavené také z hlediska bezpečnosti. Abyste se doma cítili ještě bezpečnějí nabízíme některé typy také s bezpečnostní výbavou RC 2.

Ať se vám hodí moderní nebo klasické, svého favorita si můžete vybrat hned ze 13 dveřních variant. Pomocí barev, prosklení, bočních dílů a horních světlíků můžete dveře Hörmann upravit zcela podle svých představ a individuálních potřeb. Cenově výhodné dveře Thermo46 dostanete již od cca 29000,- (nezávazné cenové doporučení)

Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann.

Dveře Thermo 46 Motiv 010

Zvýhodněná barva v RAl 8028 hnědá a antracitová šedá RAL 7016

Madlo z ušlechtilé oceli HB 14-2 na ocelové výplni,
hodnota UD až 1,1 W/(m²·K)*

Boční díl / horní světlík: dvojité izolační prosklení, zvenku laminované bezpečnostní sklo, zevnitř jednovrstvé bezpečnostní sklo

* V závislosti na velikosti dveří. Hodnoty uvedeny pro RAM 1230 × 2180 mm

 

 

 

 

Dveře Thermo 46 Motiv 010

vám nabízejí vše, čím se dobré vchodové dveře vyznačují. S hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K) poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci a díky standardnímu 5-bodovému bezpečnostnímu zámku jsou ideálně vybavené také z hlediska bezpečnosti. Abyste se doma cítili ještě bezpečnějí nabízíme některé typy také s bezpečnostní výbavou RC 2.

 

Vysoká úroveň tepelné izolace

V současne době zaleži na uspoře energie všude v domě. Dveře Thermo k tomu vyznamně přispivaji. Diky dveřnímu křidlu o tloušťce 46 mm zcela vyplněnemu tuhou polyuretanovou pěnou maji dveře vynikajici tepelně izolačni vlastnosti s hodnotou tepelne izolace U až 1,2 W/(m2・K). Tak ušetříte energii, tedy hotové peníze!
Optimálně utěsněno
Dvojité těsněni po celém obvodu v křídle vrat a přídavné rohové těsnění v prostoru nohou pro vás znamenají ochranu před větrem a počasím. Tepelné ztráty se sníží.
Bezpečnostní vybavení WK 2 bránící vloupání
Mnoho motivů domovních dveří dostanete i s vybavením WK 2 – více bezpečnosti pro vás i vaši rodinu.

Dveře Hörmann  Thermo 65 pro domovní a vedlejší vchody z oceli  

Elegantní a bezpečný vstup do vašeho domova

Pokud chcete vstup do svého domu vybavit kvalitními a vzhledově zajímavými dveřmi, pak jsou vchodové dveře Thermo65 tou správnou volbou.

Celoplošné ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm s výplní z polyuretanové pěny a s uvnitř uloženým profilem křídla z kompozitního materiálu zajišťují, že veškerý chlad zůstane za dveřmi a vy si můžete bezstarostně užívat tepla domova. Takové jsou dveře Thermo 65 s ochrannými parametry s hodnotou UD až 0,87 W/(m²·K). 

Pro pocit bezpečí jsou dveře standardně vybaveny spolehlivým 5bodovým bezpečnostním zámkem. Pro ještě větší ochranu můžete Motivy Thermo65 doplnit bezpečnostní výbavou RC 2.

Aby vchodové dveře Thermo65 maximálně odpovídaly vašim potřebám a charakteru vašeho domu, můžete si vybrat z 13 atraktivních variant16 cenově zvýhodněných barev a 5 dekorů Decograin. Dveře Thermo65 Hörmann dostanete již od cca 35000,-  (nezávazné cenové doporučení).

Domovní dveře Hörmann ThermoPro mají přesvědčivý vzhled díky hladkému dveřnímu křídlu z oceli bez viditelného rámu.

Prosvětlení z izolačního dvojitého bezpečnostního čirého skla, umělohmotné zasklívací zaoblené rámy.

BEZPEČNOST   12 x násobně zajištěno

Protože se doma se svou rodinou chcete cítit bezpečně, jsou všechny dveře ThermoPro standardně vybaveny vícenásobným uzamknutím.

  • 2 kuželové otočné závory
  • 2 doplňkové pojistné čepy
  • 1 západka zámku se zapadnutím do uzavíracích plechů zárubně a dveře pevně přitáhnou.
  • 3 pojistné čepy na straně závěsů
  • 3 válcové závěsy prakticky znemožňují vypáčení dveří.

Profilová cylindrická vložka

  • Standardně dodáváno  s 5 klíči.
  • S nouzovou a výstražnou funkcí, tzn., že dveře se dají zavřít i tehdy, když je uvnitř zasunutý klíč.

Všechny dveře ThermoPro jsou vyráběny podle normy ISO 9001 a pravidelně jsou podrobovány nejpřísnějším kontrolám kvality.

Katalog dveře-ThermoPlus-ThermoPro-CS 2018

 

Osvědčená značková kvalita Hörmann -vchodové dveře Thermo 65 / Thermo 46

Všechny dveře Thermo65 / Thermo46

jsou vyráběny podle normy ISO 9001 a pravidelně jsou podrobovány nejpřísnějším kontrolám kvality. Podle označení CE poznáte, že dveře odpovídají směrnicím EU podle normy EN 14351-1. Jsou dodrženy všechny požadavky na dveře v nich stanovené.

Výhody pro vás:
+ vodotěsné při silném dešti
+ stabilní proti zatížení větrem
+ nepropouštějící vzduch
+ protihluková ochrana
+ tepelná ochrana

[

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /