Hörmann vchodové dveře Thermo 65

Hörmann vchodové dveře Thermo 65

EE8295E9-EC54-4FC2-A1BF-87141E42A572

Elegantní a bezpečný vstup do vašeho domova

Pokud chcete vstup do svého domu vybavit kvalitními a vzhledově zajímavými dveřmi, pak jsou vchodové dveře Thermo65 tou správnou volbou.
Celoplošné ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm s výplní z polyuretanové pěny a s uvnitř uloženým profilem křídla z kompozitního materiálu zajišťují, že veškerý chlad zůstane za dveřmi a vy si můžete bezstarostně užívat tepla domova. Takové jsou dveře Thermo 65 s ochrannými parametry s hodnotou UD až 0,87 W/(m²·K).
Pro pocit bezpečí jsou dveře standardně vybaveny spolehlivým 5bodovým bezpečnostním zámkem. Pro ještě větší ochranu můžete Motivy Thermo65 doplnit bezpečnostní výbavou RC 2.

Aby vchodové dveře Thermo65 maximálně odpovídaly vašim potřebám a charakteru vašeho domu, můžete si vybrat z 13 atraktivních variant, 16 cenově zvýhodněných barev a 5 dekorů Decograin. Dveře Thermo65 Hörmann dostanete již od cca 41990,- (nezávazné cenové doporučení).

Hörmann vchodové dveře ThermoSave

E06BAE18-DD4D-4D25-860E-2841A7C52EE7

Domovní dveře Hörmann ThermoSave mají přesvědčivý vzhled díky hladkému dveřnímu křídlu z oceli bez viditelného rámu.

Prosvětlení z izolačního dvojitého bezpečnostního čirého skla, umělohmotné zasklívací zaoblené rámy.
BEZPEČNOST 12 x násobně zajištěno
Protože se doma se svou rodinou chcete cítit bezpečně, jsou všechny dveře ThermoSave  standardně vybaveny vícenásobným uzamknutím.

Hliníkové domovní dveře ThermoSafe

  • Pouze od společnosti Hörmann: Díky sériové bezpečnostní výbavě RC 3 odolají domovní dveře pokusu o vloupání za pomoci nástrojů, jako je šroubovák nebo kočičí dráp, po dobu nejméně 5 minut – na to Vám dáváme 10letou záruku.
  • Účinná tepelná izolace: Koeficient UD činí až 0,87 W/(m²·K)** výrazně pod mezní hodnotou podle zákona o energetické účinnosti staveb 1,8 W/(m²·K) a zaručuje velmi dobrou tepelnou izolaci.
  • Bezpečná ochrana: trojité tepelně izolační zasklení s bezpečnostním sklem na obou stranách pro ochranu proti vloupání zvenčí a ochranu proti úrazu zevnitř
  • Individuální design na přání: 15 motivů (s prosklením nebo bez něj) a 8 akčních barev** lze libovolně kombinovat
  • Akční velikosti: do 1250 × 2250 mm na míru

Stabilizační sada ThermoSafe exklusiv pro domovní dveře ThermoSafe – stabilní bezpečnost

  • Vždy ve formě: vnější strana z plechu z ušlechtilé oceli s práškovým nátěrem pro výjimečně vysokou tvarovou stálost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.
  • Více bezpečnosti: v případě motivů bez prosklení disponují domovní dveře sériově dokonce bezpečnostní výbavou RC 4. V případě motivů s prosklením bezpečnostní výbava RC 3
Katalog vstupních dveří Hörmann

Všechny dveře Thermo jsou vyráběny podle normy ISO 9001 a pravidelně jsou podrobovány nejpřísnějším kontrolám kvality.

Poptávkový formulář

    Mám zájem o