Hliníkové dveře s překrytými výplněmi

Hliníkové dveře s překrytými výplněmi

2A20198A-D954-437A-9AE8-86427258A93F

Jednostranně překrytá výplň

Kvalitní hliníkové výplně s XPS jádrem o tloušťce 58 mm, překrývající rám křídla z vnější strany.

Hliníkové vchodové dveře KRUŽÍK s překrytými výplněmi jsou nejmodernějším a nejluxusnějším typem vchodových dveří. Vyznačují se vynikajícím poměrem cena/užitná hodnota. Díky masivnímu hliníkovému rámu s přerušeným tepelným mostem a kvalitní hliníkové výplni s XPS jádrem mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti a vysokou mechanickou odolnost.

Díky masivnímu hliníkovému rámu s přerušeným tepelným mostem a kvalitní hliníkové výplni s XPS jádrem o tloušťce 53mm, překrývající rám křídla z vnější strany, mají tyto dveře skvělé tepelně-izolační vlastnosti a vysokou mechanickou odolnost. Již v základním provedení nabízíme libovolnou barvu dle vzorníku RAL stříkanou oboustranně (i dvoubarevně) nebo mohou být dveře lakovány speciální práškovou barvou Decoral s možností různých dekorů a imitací dřeva.
V základní ceně je vždy obsažen tříbodový zámek a v případě provedení s prosklením i izolační trojsklo. V případě poškození nebo rozbití skla je u všech našich dveří možno prosklení vyměnit.

Oboustranně překrytá výplň

Kvalitní hliníkové výplni s XPS jádrem o tloušťce 70 mm, překrývající rám křídla z vnější i vnitřní strany.

Díky masivnímu hliníkovému rámu s přerušeným tepelným mostem a kvalitní hliníkové výplni s XPS jádrem o tloušťce 70mm, překrývající rám křídla z vnější i vnitřní strany, mají tyto dveře výborné tepelně-izolační vlastnosti a vysokou mechanickou odolnost. Dveře mohou být nastříkány libovolnou barvu dle vzorníku RAL oboustranně (i dvoubarevně) nebo mohou být dveře lakovány speciální práškovou barvou Decoral s možností různých dekorů a imitací dřeva.
V základní ceně je vždy obsažen tříbodový zámek a v případě provedení s prosklením i izolační čtyřsklo. V případě poškození nebo rozbití skla je u všech našich dveří možno prosklení vyměnit.

Katalog vchodových dveří Kružík - překryté výplně

VÝHODY DVEŘÍ KRUŽÍK s překrytými výplněmi

  • Moderní design
  • Výborné tepelně izolační vlastnosti dveří seřiditelné 3-osé panty.
  • Dveře vždy vyrobené vždy přesně na míru.
  • Široký sortiment kování a doplňků.
  • Možnost výroby atypických řešení dveří

Poptávkový formulář

    Mám zájem o