Vedlejší dveře pro garáže

Vedlejší dveře pro garáže

Vyrobíme vám vedlejší dveře přesně a míru podle vašich potřeb. Vyberte si ze spektra designů, barev či imitace dřeva a barevných fólií. Na vaše přání lze použít i plné či částečné prosklení vedlejších dveří, prosvětlení nebo nerezový dekor. Vedlejší dveře jsou vždy vzhledově dokonale sladěné s garážovými vraty a stanou se tak elegantním doplňkem vaší garáže.

  • Designově sladěné s vraty
  • Vyrobené vždy přesně na míru
  • Možnost prosklení izolačním dvojsklem s různými dekory
  • Masivní hliníkový rám a seřiditelné panty ve 3 osách

Pro dveře lze samozřejmě použít většinu prosklení jako u sekčních vrat nebo si z naší široké nabídky vybrat jakoukoli barvu, imitaci dřeva nebo barevnou fólii.
Oba typy vedlejších dveří se montují vždy do otvoru a mohou být otvíravé dovnitř i ven.
Vedlejší dveře se však nepoužívají pouze u garážových vrat. Naopak, vedlejší dveře, které mají identický vzhled s vraty, jsou velmi vhodnou a elegantní variantou umožňující oddělit pohyb osob a vozidel v průmyslových objektech. I u průmyslových vrat je pochopitelně zachována možnost použití různých typů prosklení a dalších doplňků.

Vždy vzhledově naprosto totožné s Vašimi vraty.

Katalog vedlejších dveří Kružík

Dokážeme je vyrobit přesně na míru, v jakémkoliv designu, barvě či nakašírovat libovolnou imitací dřeva nebo barevnou fólií. Je samozřejmě možné použít i plné či částečné prosklení nebo nerezový dekor, čímž se vedlejší dveře stanou elegantním doplňkem Vaší garáže.
Díky masivnímu hliníkovému rámu s přerušeným tepelným mostem mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti.
Dveře jsou vybaveny nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce s přerušeným tepelným mostem a seřiditelnými panty zaručuje dlouhou životnost těchto vedlejších dveří.

Společnost KRUŽÍK s.r.o. je jediným českým výrobcem garážových vrat, který vyrábí vedlejší dveře a dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem.

Vedlejší dveře s přerušeným tepelným mostem Kružík

Vždy vzhledově naprosto totožné s Vašimi vraty. Dokážeme je vyrobit přesně na míru, v jakémkoliv designu, barvě či nakašírovat libovolnou imitací dřeva nebo barevnou fólií. Je samozřejmě možné použít i plné či částečné prosklení nebo nerezový dekor, čímž se vedlejší dveře stanou elegantním doplňkem Vaší garáže. Díky masivnímu hliníkovému rámu s přerušeným tepelným mostem mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti. Stejně jako dvoukřídlá vrata jsou vždy vybaveny nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce s přerušeným tepelným mostem a seřiditelnými panty zaručuje dlouhou životnost těchto vedlejších dveří. Společnost KRUŽÍK s.r.o. je jediným českým výrobcem garážových vrat, který vyrábí vedlejší dveře a dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem.

Poptávkový formulář

    Mám zájem o