Stínící technika. Jaké varianty jsou aktuálně k dispozici v Kroměříži?

V oblasti stínící techniky nabízíme výrobky, které lze využít v interiérech, i v přilehlých prostorách domů či bytů. Podívejme se tedy na takový menší přehled.

 

Ochrana (nejen) proti slunečním paprskům pomocí stínící techniky

Stínící techniku uvítáme především v průběhu horkých letních měsíců v Kroměříži, během nichž je uvnitř budov takřka k nevydržení. Řešením může být pořízení klimatizace, která je však poměrně drahá a navíc je její provoz nákladný. Právě stínící technika tedy představuje vhodnou alternativu, jež navíc může pozitivně ovlivnit celkový vzhled interiéru. Je však třeba vhodně zvolit konkrétní typ. Jaké existují možnosti?

  • Interiérová stínící technika. V interiéru lze na oknech instalovat řadu variant stínící techniky, především horizontální a vertikální žaluzie, plisé (žaluzie z látky) či různé typy rolet. V současné době jsou stále populárnější dřevěné žaluzie, které dodají interiéru zajímavý vizuální prvek, případně japonské posuvné stěny. Klasické závěsy se tak dnes už moc neuplatní.
  • Stínící technika pro venkovní prostory. I exteriérové stínění může být řešením ochrany před slunečními paprsky, k čemuž slouží primárně venkovní rolety a žaluzie. Samozřejmě nesmíme opomenout ani stínění pro balkony či terasy, kde nejvhodnější prostředek představují markýzy, aktuálně k dostání v obrovském množství variant.

Závěrem dodáváme, že s pořízením stínící techniky nevyzrajete pouze na tropická vedra a na ostré sluneční záření do očí, ale jedná se rovněž o ochranu proti světlu z ulice, které Vás může některým lidem vadit při usínání, a o spolehlivou ochranu soukromí. Stínící technika má zkrátka a dobře více funkcí.

Nabízíme Vám nacenění a následnou instalaci všech typů stínící techniky ve městě Kroměříž a jeho okolí. Pošlete nám poptávku na Vaši novou stínící techniku vyplněním níže uvedeného poptávkového formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 774488595.

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem oCenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého požadavku.

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /