Stínící technika. Jaké varianty jsou aktuálně k dispozici v Kroměříži?

V oblasti stínící techniky nabízíme výrobky, které lze využít v interiérech, i v přilehlých prostorách domů či bytů. Podívejme se tedy na takový menší přehled.

 

Ochrana (nejen) proti slunečním paprskům pomocí stínící techniky

Stínící techniku uvítáme především v průběhu horkých letních měsíců v Kroměříži, během nichž je uvnitř budov takřka k nevydržení. Řešením může být pořízení klimatizace, která je však poměrně drahá a navíc je její provoz nákladný. Právě stínící technika tedy představuje vhodnou alternativu, jež navíc může pozitivně ovlivnit celkový vzhled interiéru. Je však třeba vhodně zvolit konkrétní typ. Jaké existují možnosti?

  • Interiérová stínící technika. V interiéru lze na oknech instalovat řadu variant stínící techniky, především horizontální a vertikální žaluzie, plisé (žaluzie z látky) či různé typy rolet. V současné době jsou stále populárnější dřevěné žaluzie, které dodají interiéru zajímavý vizuální prvek, případně japonské posuvné stěny. Klasické závěsy se tak dnes už moc neuplatní.
  • Stínící technika pro venkovní prostory. I exteriérové stínění může být řešením ochrany před slunečními paprsky, k čemuž slouží primárně venkovní rolety a žaluzie. Samozřejmě nesmíme opomenout ani stínění pro balkony či terasy, kde nejvhodnější prostředek představují markýzy, aktuálně k dostání v obrovském množství variant.

Závěrem dodáváme, že s pořízením stínící techniky nevyzrajete pouze na tropická vedra a na ostré sluneční záření do očí, ale jedná se rovněž o ochranu proti světlu z ulice, které Vás může některým lidem vadit při usínání, a o spolehlivou ochranu soukromí. Stínící technika má zkrátka a dobře více funkcí.

Nabízíme Vám nacenění a následnou instalaci všech typů stínící techniky ve městě Kroměříž a jeho okolí. Pošlete nám poptávku na Vaši novou stínící techniku vyplněním níže uvedeného poptávkového formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 774488595.

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého požadavku.

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /