Vjezdové brány pro Uherské Hradiště

Výběr vjezdové brány pro Uherské Hradiště. Na co se zaměřit?

Vjezdové brány jsou pochopitelně určeny k zajištění příjezdové cesty na pozemek nejen v Uherském hradišti. Musí být tedy nejen kvalitní a praktické, ale zároveň designově zajímavé. Zaměřme se tedy na jednotlivé varianty…

Vjezdové brány – křídlové, samonosné nebo pojezdové?

Doba, kdy byly vjezdové brány vesměs pouze otočné a ovládané ručně, je již nenávratně pryč. Aktuálně si je totiž možné pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nelze totiž zapomínat, že je vjezdová brána často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru se tedy rozhodně soustřeďte i na design. Především je ale nutné zvolit vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v lecčem liší a nehodí se na všechna místa. Jaké druhy jsou tedy v současné době k dispozici?

  • Křídlové brány. Většinou se otevírají na pozemek. Z toho vyplývá, že cesta nemůže stoupat, ale pouze klesat. Křídlové brány si je možné pořídit jako jednokřídlé či dvoukřídlé. Jejich výhodou je zejména tichý chod, potřebují ovšem prostor k otevírání.
  • Samonosné brány. Tato varianta je jednokřídlá. Funguje pochopitelně tak, že ji pohon vynese mimo samotný průjezd a uvolní tak jednoduše cestu. K její montáži tedy není potřeba rovný terén, stejně jako jakékoli zásahy do příjezdové cesty.
  • Pojezdové (kolejnicové) brány. Poslední možnost. Tato vjezdová brána jezdí po kolejnici, které je instalována na zemi přes cestu a podél oplocení. Tu je samozřejmě vhodné pravidelně čistit, jinak brána nebude příliš funkční. Navíc je třeba rovný terén.

Jak je z tohoto výčtu patrné, na nedostatečný výběr si v této oblasti v žádném případě nelze stěžovat. Výběru té nejvhodnější vjezdové brány je ovšem nutné věnovat dostatek času a pozornosti, neboť se nejedná o levnou záležitost.

Nabízíme Vám nacenění a následnou instalaci všech typů vjezdových bran ve městě Uherské Hradiště a jeho okolí. Pošlete nám poptávku na Vaši novou vjezdovou bránu vyplněním níže uvedeného poptávkového formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 774488595.

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem oCenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého požadavku.

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /