Vjezdové brány Zlín

Výběr vjezdové brány pro Zlín . Na co se zaměřit?

Vjezdové brány jsou určeny k zajištění příjezdové cesty na pozemek nejen ve Zlíně.

Musí být kvalitní a praktické, ale zároveň designově zajímavé. Zaměřme se tedy na jednotlivé varianty…

Vjezdové brány – křídlové, samonosné nebo pojezdové?

Doba otočných a ručně ovládaných vjezdových bran je již nenávratně pryč. V dnešní době je totiž možné si pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nesmíme totiž zapomenout, že vjezdová brána bývá často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru byste se tedy rozhodně měli soustředit i na design. Především je ale nutné zvolit vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v mnohém liší a nehodí se na všechna místa. Jaké druhy jsou tedy v současné době k dispozici?

  • Křídlové brány. Většinou se otevírají na pozemek, z čehož vyplývá, že cesta nemůže stoupat, ale pouze klesat. Křídlové brány si je možné pořídit jako jednokřídlé či dvoukřídlé, a jejich výhodou je zejména tichý chod. Potřebují ovšem prostor k otevírání.
  • Samonosné brány. Tato varianta je jednokřídlá a funguje tak, že ji pohon vynese mimo samotný průjezd a uvolní tak jednoduše cestu. K její montáži tedy není potřeba ani rovný terén, ani jakékoli zásahy do příjezdové cesty.
  • Pojezdové (kolejnicové) brány. Tato vjezdová brána jezdí po kolejnici, instalované na zemi přes cestu a podél oplocení, což vyžaduje rovný terén. Kolejnici je samozřejmě vhodné pravidelně čistit, jinak se výrazně sníží funkčnost brány.

Jak je z tohoto výčtu patrné, na nedostatečný výběr si v této oblasti v žádném případě nelze stěžovat. Výběru té nejvhodnější vjezdové brány je ovšem nutné věnovat dostatek času a pozornosti, neboť se nejedná o levnou záležitost.

Nabízíme Vám nacenění a následnou instalaci všech typů vjezdových bran ve městě Zlín a jeho okolí. Pošlete nám poptávku na Vaši novou vjezdovou bránu vyplněním níže uvedeného poptávkového formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 774488595.

Zjistit více …..

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem o
Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého požadavku.

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /