Vjezdové brány Zlín

Výběr vjezdové brány pro Zlín . Na co se zaměřit?

Vjezdové brány jsou určeny k zajištění příjezdové cesty na pozemek nejen ve Zlíně.

Musí být kvalitní a praktické, ale zároveň designově zajímavé. Zaměřme se tedy na jednotlivé varianty…

Vjezdové brány – křídlové, samonosné nebo pojezdové?

Doba otočných a ručně ovládaných vjezdových bran je již nenávratně pryč. V dnešní době je totiž možné si pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nesmíme totiž zapomenout, že vjezdová brána bývá často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru byste se tedy rozhodně měli soustředit i na design. Především je ale nutné zvolit vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v mnohém liší a nehodí se na všechna místa. Jaké druhy jsou tedy v současné době k dispozici?

  • Křídlové brány. Většinou se otevírají na pozemek, z čehož vyplývá, že cesta nemůže stoupat, ale pouze klesat. Křídlové brány si je možné pořídit jako jednokřídlé či dvoukřídlé, a jejich výhodou je zejména tichý chod. Potřebují ovšem prostor k otevírání.
  • Samonosné brány. Tato varianta je jednokřídlá a funguje tak, že ji pohon vynese mimo samotný průjezd a uvolní tak jednoduše cestu. K její montáži tedy není potřeba ani rovný terén, ani jakékoli zásahy do příjezdové cesty.
  • Pojezdové (kolejnicové) brány. Tato vjezdová brána jezdí po kolejnici, instalované na zemi přes cestu a podél oplocení, což vyžaduje rovný terén. Kolejnici je samozřejmě vhodné pravidelně čistit, jinak se výrazně sníží funkčnost brány.

Jak je z tohoto výčtu patrné, na nedostatečný výběr si v této oblasti v žádném případě nelze stěžovat. Výběru té nejvhodnější vjezdové brány je ovšem nutné věnovat dostatek času a pozornosti, neboť se nejedná o levnou záležitost.

Nabízíme Vám nacenění a následnou instalaci všech typů vjezdových bran ve městě Zlín a jeho okolí. Pošlete nám poptávku na Vaši novou vjezdovou bránu vyplněním níže uvedeného poptávkového formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 774488595.

Zjistit více …..

Poptávkový formulář

  
  
Mám zájem oCenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu

Vyplněním a odesláním poptávkového formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování mého požadavku.

Souhlas s telefonním kontaktem /popis /

Souhlasím s nabídkami produktů a služeb /popis /

Souhlasím s přijímáním e-mailových obchodních sdělení /popis /