Články BARTEK VRATA s.r.o.

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také  pozáručního servisu.

GARÁŽOVÁ VRATA KRUŽÍK

Jsou vyráběna za použití nejnovější výrobní technologie  výroby garážových vrat Kružík .Tyto postupy a technologie vrat garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy KRUŽÍK certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti.

Bezpečný provoz vrat a pohonů  pak zaručuje přísná evropská norma EN 13241–1.

Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku garážových vrat po dobu až 11 let .

AKCE vrata Kružík 

Akce platí pro rozměry vrat do šířky 2500 mm a výšky 2150 mm .

Cena zahrnuje garážová vrata, včetně kvalitního stropního pohonu s nylonovým řemenem  a 1 kus dálkového ovladače,montáž včetně 15% DPH.

Nově také v odstínech zlatý dub, tmavý dub a mahagon v dekoru Duraprint na lamele woodgrain dokonalá imitace dřeva ! 

Tato vrata mají prodlouženou záruku na povrch vrat  na stálobarevnost v délce 60 měsíců

Vrata KRUŽÍK mají vždy zateplené sekce o síle 40 mm, což zaručuje výborné tepelně-izolační vlastnosti.

Pro vrata v akci je nutné nadpraží minimálně 130 mm.

Všechna vrata v rámci této akce jsou vybavena kvalitními pohony, které poskytují dostatečnou sílu pro opakované otevírání a díky nimž se vrata pohybují velmi tiše.

Ke každému pohonu je zdarma dodáván jeden dálkový ovladač.

Všechna akční vrata jsou opatřena hliníkovým štítkem s logem o velikosti 117 × 42 mm nebo tištěným logem o velikosti 150 × 25 mm (v případě tisku technologií DURAPRINT)

Kvalitní garážová vrata jsou praktická i pro Zlín a okolí.

Moderní garážová vrata jsou nedílnou součástí mnoha rodinných domů ve Zlíně a okolí.

 Jako taková tedy musí přesně splňovat požadavky jednotlivých majitelů. Proto je v dnešní době možné tuto pohyblivou konstrukci pořídit v pestrém sortimentu variant.

Garážová vrata pro všechny typy objektů

Nejprve je nutné zdůraznit, že přestože jsou garážová vrata především praktickou součástí rodinných domů, jedná se zároveň o výrazný vizuální prvek exteriéru. Na to je nezbytné myslet při jejich pořizování. Každý má navíc v tomto ohledu jiné preference. Díky tomu, že si je v současné době možné pořídit celou řadu variant, které se liší systémem otevírání, rozměry, materiálem a mnoha dalších aspektech, si na své musí přijít takřka každý.

Mimořádně důležité je samozřejmě zvolit vhodný typ otevírání. Z tohoto hlediska jsou patrně nejpoužívanější sekční garážová vrata, skládající ze sekcí a zajíždějících pod strop. Rovněž další varianty jsou velmi praktické, konkrétně se jedná o křídlová,sekční, posuvná, závěsná či rolovací garážová vrata, jejichž funkčnost je již podle názvu zřejmá.

Co se týče materiálu garážových vrat, lze si zakoupit výrobky z různých druhů kovu či dřeva, existují ovšem také plastové či skleněné varianty. U mnoha garážových vrat je samozřejmostí ovládání na dálku, které značně usnadňuje manipulaci. Podstatné jsou rovněž rozměry, přičemž je možné volit mezi produkty se standardizovanou velikostí, či si nechat vytvořit garážová vrata na míru.

Neméně důležité jsou i různé bezpečnostní prvky, které dokáží zabránit střetu s překážkou. O tomto aspektu se tedy u prodejce rovněž informujte. Rozdíly lze samozřejmě nalézt i ve finanční stránce, takže je třeba zvážit, kolik peněz z rodinného rozpočtu lze vyčlenit právě na tento konstrukční prvek. V neposlední řadě se je třeba rozhodnout, zda zvolit typ garážových vrat bez zateplení či se zateplením, což sice bude dražší, ale ve výsledku lze právě takto ušetřit.

Nabízíme Vám nacenění a následnou instalaci všech typů garážových vrat ve městě Zlín a jeho okolí.

Pošlete nám poptávku na Vaše nová garážová vrata vyplněním níže uvedeného poptávkového formuláře, nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 774488595.

Click edit button to change this text.