Brány křídlové

Brány křídlové

Potřebujete zajistit bezpečný a spolehlivý vjezd do Vašeho domu nebo na pozemek.
Vyrábíme ,montujeme a dodáváme křídlové brány s dálkově ovládaným pohonem SOMFY, Hörmann , CAME nebo Marantec ,se kterým budete mít bezpečný a volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho.
Křídlovou bránu obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kódovací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenství Hörmann , CAME nebo Marantec.

Brány křídlové

Dodáváme jako konstrukci z jaklového profilu  pro montáž různých typů výplní dle přání zákazníka.

Provedení křídlových bran

dodáváme jako konstrukci pro standartní brány křídlové nebo brány skládací  ocelové .

Pro moderní design budov je v poslední době požadován design křídlových bran v provedení s jeklovou výplní nebo s hliníkovou výplní provedení žaluziovém neprůhledném ,které zaručí Vaší zahradě soukromý a jedinečný individuální vzhled
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Křídlové brány design TAHOKOV

Pro moderní design budov je v poslední době požadován design křídlových bran v provedení výplň Tahokov .
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Jedinečný design pro architekturu; moderní řešení fasád, originální opláštění budov i neprůhledné ploty. Tahokov je hojně využívaný ve stavebnictví a zámečnické výrobě – moderní  a tvarově zajímavý design  čtvercová, kosočtvercová a kruhová oka o různé propustnosti – obecně vhodné k následnému žárovému zinkování

Křídlové brány hliníkové

Hliníkové vjezdové brány nabízejí řešení v podobě kvalitního výrobku s dlouhou životností Vaší vjezdové brány.

Hliníkové křídlové vjezdové brány jsou určeny pro privátní rodinné domy , tak průmyslové objekty.

Hliníkové vjezdové brány dodáváme v provedení:

  • brány křídlové
  • brány křídlové skládací
6273F804-106C-4D4B-9ABD-5C44475A92CD
Více informací

Plotové dílce, vstupní branky a oplocení pro rodinné domy

Vyrábíme a dodáváme v provedení ocelové konstrukce s povrchovou upravou žárového zinku a také v provedení komaxit, popř. základní nátěr nebo v barevných odstínech dle stupnice RAL.

40E4D362-7832-4CCB-BC97-0F6CCA7D6BD7

Kované vstupní branky a plotové dílce

Vyrábíme a dodáváme v provedení konstrukce žárového zinku a také v provedení komaxit, popř. základní nátěr nebo v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Pohony křídlových bran

Motorizovanou bránu jistě ocení každý, ať už matky s dětmi a plným kufrem nákupu, nebo majitelé domů, kde je vjezd na pozemek z hlavní rušné ulice a zastavovat je nebezpečné. Dnes už není motorizace bran nijak výjimečný prvek domácnosti. Somfy nabízí řešení pro všechny typy bran jak posuvné i křídlové. K otevření vjezdové brány nebo garážových vrat dnes již nepotřebujete opouštět automobil, ani hledat dálkový ovladač. S aktivovanou funkcí geolokalizace systém rozpozná, že se blížíte domů, a brána se otevře automaticky sama. Nebo si nastavte scénář a jedním kliknutím se otevře brána, rozsvítí se osvětlení před domem nebo garáží a odemknou se vaše vchodové dveře. Vše bez klíče či ovladače.

somfy-sortiment-io
Více informací o pohonech

Poptávkový formulář

    Mám zájem o
    Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu