Brány křídlové

Brány křídlové

Potřebujete zajistit bezpečný a spolehlivý vjezd do Vašeho domu nebo na pozemek.
Vyrábíme ,montujeme a dodáváme křídlové brány s dálkově ovládaným pohonem SOMFY, Hörmann , CAME nebo Marantec ,se kterým budete mít bezpečný a volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho.
Křídlovou bránu obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kódovací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenství Hörmann , CAME nebo Marantec.

Brány křídlové

Dodáváme jako konstrukci z jaklového profilu  pro montáž různých typů výplní dle přání zákazníka.

Provedení křídlových bran

dodáváme jako konstrukci pro standartní brány křídlové nebo brány skládací  ocelové nebo hliníkové.

Pro moderní design budov je v poslední době požadován design křídlových bran v provedení s jeklovou výplní nebo s hliníkovou výplní provedení žaluziovém neprůhledném ,které zaručí Vaší zahradě soukromý a jedinečný individuální vzhled
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Křídlové brány design TAHOKOV

Pro moderní design budov je v poslední době požadován design křídlových bran v provedení výplň Tahokov .
Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Jedinečný design pro architekturu; moderní řešení fasád, originální opláštění budov i neprůhledné ploty. Tahokov je hojně využívaný ve stavebnictví a zámečnické výrobě – moderní  a tvarově zajímavý design  čtvercová, kosočtvercová a kruhová oka o různé propustnosti – obecně vhodné k následnému žárovému zinkování.

Ploty a brány je možné dodat také v povrchové úpravě v odstínech Ral

Křídlové brány ocelové

Jedinečný design pro architekturu; moderní jednoduché vzdušné řešení pro uzavření pozemků k rodinným domům nebo firemním objektům . Jaklové konstrukce vjezdových bran  – moderní  a tvarově zajímavý design. Povrchové úpravy  v  žárovém zinkování nebo se širokou škálou barev v odstínech Ral

Křídlové brány hliníkové

Hliníkové vjezdové brány nabízejí řešení v podobě kvalitního výrobku s dlouhou životností Vaší vjezdové brány.

Hliníkové křídlové vjezdové brány jsou určeny pro privátní rodinné domy,tak průmyslové objekty.

Hliníkové vjezdové brány dodáváme v provedení:

  • brány křídlové
  • brány křídlové skládací
6273F804-106C-4D4B-9ABD-5C44475A92CD
Více informací

Hliníkové plotové dílce, vstupní branky a oplocení pro rodinné domy

Plotové dílce a vstupní branky vyrábíme a dodáváme v provedení konstrukce z hliníkových profilů.Povrchová úprava komaxitv barevných odstínech dle stupnice RAL.

40E4D362-7832-4CCB-BC97-0F6CCA7D6BD7

Konstrukce plotových dílců je zhotovena z hliníkových profilů.Povrchová úprava komaxit v barevných odstínech dle stupnice RAL.

IMG_0907

Kované vstupní branky a plotové dílce

Vyrábíme a dodáváme v provedení ocelové konstrukce žárového zinku a také v provedení komaxit, popř. základní nátěr nebo v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Pohony křídlových bran

Motorizovanou bránu jistě ocení každý, ať už matky s dětmi a plným kufrem nákupu, nebo majitelé domů, kde je vjezd na pozemek z hlavní rušné ulice a zastavovat je nebezpečné. Dnes už není motorizace bran nijak výjimečný prvek domácnosti. Somfy nabízí řešení pro všechny typy bran jak posuvné i křídlové. K otevření vjezdové brány nebo garážových vrat dnes již nepotřebujete opouštět automobil, ani hledat dálkový ovladač. S aktivovanou funkcí geolokalizace systém rozpozná, že se blížíte domů, a brána se otevře automaticky sama. Nebo si nastavte scénář a jedním kliknutím se otevře brána, rozsvítí se osvětlení před domem nebo garáží a odemknou se vaše vchodové dveře. Vše bez klíče či ovladače.

somfy-sortiment-io
Více informací o pohonech

Poptávkový formulář

    Mám zájem o
    Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu