Brány a oplocení Zlín

Brány a oplocení Zlín

Brány a oplocení dodáváme v provedení pro rodinné domy a průmyslové objekty

Vjezdové brány, které v naší nabídce naleznete:

  • samonosné a teleskopické
  • posuvné pojezdové po kolečku standartní nebo teleskopické
  • křídlové a křídlové skládací

Vše samozřejmě s kvalitními pohony od předních světových výrobců.
Potřebujete zajistit bezpečný a spolehlivý vjezd do Vašeho domu nebo na pozemek?

Máme pro Vás řešení…
Pro automatizaci vjezdových bran používáme pohonné systémy od předních výrobců Somfy, Hörmann nebo CAME, se kterým budete mít bezpečný a volný vjezd na svůj pozemek nebo výjezd z něho.

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních vjezdových bran a oplocení pro Zlín a okolí.
Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky oplocení a bran od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.
Naše společnost je již tradičním dodavatelem barn a oplocení pro Zlín jak privátních, tak průmyslových samonosných ,nesených po kolečku nebo křídlových bran. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Společnost Bartek vrata s r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.
Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

Vjezdové brány

dodáváme v různém provedení od průjezdné šířky 3m do 6m šířky průjezdu pro rodinné domy. Materiál použitý pro výrobu vjezdových bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL.

Brány jsou uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8-ložiskovými vozíky.

Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány.

Typy vjezdových bran

ZJISTIT VÍCE

Brány samonosné

Materiál použitý pro výrobu vjezdových bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL. Brány jsou uložené na nosném profilu typu C a s pojezdovými 8- ložiskovými vozíky.

ZJISTIT VÍCE

Brány vedené po kolečku

Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem popř. další povrchovou úpravou v barevných odstínech dle stupnice RAL komaxit nebo nástřik. Samozřejmostí je kvalitní pohon brány.

Kované brány, plotové dílce a vchodové branky

Výrobky je možné opatřit nátěry tzv. kovářskými patinovanými vzory. Povrchová uprava je v provedené antikorozní s podkladovou zinkovou vrstvou,která zaručí dlouhou životnost konstrukce.

Brány z Tahokovu

Materiál použitý pro výrobu bran je povrchově upraven žárovým zinkem, výplň bran tahokov nebo ocelovými profily v různých designech. Brány dodáváme barevných odstínech dle stupnice RAL. Brány dodáváme samozřejmě s kvalitním pohonem.

Brány vjezdové křídlové a křídlové skládací

V Naší nabídce najdeté také sortimen bran křídlových, vchodových branek a plotových dílců. Tyto výrobky dodáváme v provedení ocel s povrchovou upravou žírový zinek a následným vrchním, lakem nebo povrchové upravě Komaxit.
Dodáváme v provedení od průjezdné šířky od 2 m do 6 m šířky průjezdu pro rodinné domy a průmyslové objekty.
Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány.
Tyto pohony také umožňují otevření pouze jednoho křídla pro pěší, pokud není jiný vstup na pozemek.

ZJISTIT VÍCE

Vjezdové brány ocelové křídlové

Dodáváme v provedení od průjezdné šířky od 2 m do 6 m šířky průjezdu pro rodinné domy a průmyslové objekty . Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány. Tyto pohony také umožňují otevření pouze jednoho křídla pro pěší, pokud není jiný vstup na pozemek.

ZJISTIT VÍCE

Vjezdové brány křídlové skládací

Dodáváme v provedení od průjezdné šířky od 2 m do 6 m šířky průjezdu pro rodinné domy a průmyslové objekty . Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány. Tyto pohony také umožňují otevření pouze jednoho křídla pro pěší, pokud není jiný vstup na pozemek.

Brány vjezdové hliníkové

V Naší nabídce najdete hliníkové vjezdové brány různých provedení a tvarů.

Hliníkové vjezdové brány dodáváme v provedení samonosné vjezdové brány, křídlové vjezdové brány a pojezdové nesené vjezdové brány po kolečku. Povrchová úprava vjezdové brány je provedena v odstínech Ral proveden komaxit nebo nástřik s dřevodekory ve velmi oblíbených dekorech dřeva.

ZJISTIT VÍCE

Vjezdové brány hliníkové

V naší nabídce najdete hliníkové vjezdové brány různých provedení a tvarů.
Hliníkové vjezdové brány dodáváme v provedení samonosné vjezdové brány, křídlové vjezdové brány a pojezdové nesené vjezdové brány po kolečku. Samozřejmostí je kvalitní bránový pohon s dálkovým ovládáním, majákem a sestavou fotozávor, ty umožňují automatické zavření brány po Vašem odjezdu a maximální bezpečnost provozu brány. Tyto pohony také umožňují otevření pouze jednoho křídla pro pěší, pokud není jiný vstup na pozemek.

Automatizace bran SOMFY Zlín

Vaši novou vjezdovou branu obsluhujete jednoduše ručním vysílačem pro garážová vrata popřípadě kódovací klávesnicí či jiným ovládacím prvkem z volitelného příslušenství SOMFY.

Nabídka pohonů pro vjezdové brány

Vybírat u nás můžete ze dvou druhů motorů a celkem kvalitních čtyřech značek:

Proč automatizovat vjezdovou bránu?

Motorizovanou bránu jistě ocení každý, ať už matky s dětmi a plným kufrem nákupu, nebo majitelé domů, kde je vjezd na pozemek z hlavní rušné ulice a zastavovat je nebezpečné. Dnes už není motorizace bran nijak výjimečný prvek domácnosti. Somfy nabízí řešení pro všechny typy bran jak posuvné i křídlové. K otevření vjezdové brány nebo garážových vrat dnes již nepotřebujete opouštět automobil, ani hledat dálkový ovladač. S aktivovanou funkcí geolokalizace systém rozpozná, že se blížíte domů, a brána se otevře automaticky sama. Nebo si nastavte scénář a jedním kliknutím se otevře brána, rozsvítí se osvětlení před domem nebo garáží a odemknou se vaše vchodové dveře. Vše bez klíče či ovladače.

SERVIS POHONŮ POJEZDOVÝCH BRAN

Zajišťujeme jak záruční tak pozáruční servis pohonů.
Můžete si vybrat z různých typů a výrobků od základních řad pro malé a nenáročné použití až po nové technologii řízení Vaší brány. Například inteligentním řízení domova Somfy.

Poptávkový formulář

    Mám zájem o
    Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu