Hörmann Thermo 46

Hörmann Thermo 46

Zaujmou na první pohled

Dveře Thermo46 vám nabízejí vše, čím se dobré vchodové dveře vyznačují. S hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K) poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci a díky standardnímu 5bodovému bezpečnostnímu zámku jsou ideálně vybavené také z hlediska bezpečnosti. Abyste se doma cítili ještě bezpečnějí nabízíme některé typy také s bezpečnostní výbavou RC 2.

Ať se vám hodí moderní nebo klasické, svého favorita si můžete vybrat hned ze 13 dveřních variant. Pomocí barev, prosklení, bočních dílů a horních světlíků můžete dveře Hörmann upravit zcela podle svých představ a individuálních potřeb. Cenově výhodné dveře Thermo46 dostanete již od cca 29000,- (nezávazné cenové doporučení).
Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann.

Dveře Thermo 46 Motiv 010

RAl 8028 hnědá

Antracitová šedá RAL 7016

vám nabízejí vše, čím se dobré vchodové dveře vyznačují. S hodnotami UD až 1,1 W/(m²·K) poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci a díky standardnímu 5-bodovému bezpečnostnímu zámku jsou ideálně vybavené také z hlediska bezpečnosti. Abyste se doma cítili ještě bezpečnějí nabízíme některé typy také s bezpečnostní výbavou RC 2.

Katalog vstupních dveří Hörmann

Zvýhodněná barva v RAl 8028 hnědá a antracitová šedá RAL 7016
Madlo z ušlechtilé oceli HB 14-2 na ocelové výplni, hodnota UD až 1,1 W/(m²·K)*
Boční díl / horní světlík: dvojité izolační prosklení, zvenku laminované bezpečnostní sklo, zevnitř jednovrstvé bezpečnostní sklo
*V závislosti na velikosti dveří. Hodnoty uvedeny pro RAM 1230 × 2180 mm

Vysoká úroveň tepelné izolace

V současne době zaleži na uspoře energie všude v domě. Dveře Thermo k tomu vyznamně přispivaji. Diky dveřnímu křidlu o tloušťce 46 mm zcela vyplněnemu tuhou polyuretanovou pěnou maji dveře vynikajici tepelně izolačni vlastnosti s hodnotou tepelne izolace U až 1,2 W/(m2・K). Tak ušetříte energii, tedy hotové peníze!
Optimálně utěsněno
Dvojité těsněni po celém obvodu v křídle vrat a přídavné rohové těsnění v prostoru nohou pro vás znamenají ochranu před větrem a počasím. Tepelné ztráty se sníží.
Bezpečnostní vybavení WK 2 bránící vloupání
Mnoho motivů domovních dveří dostanete i s vybavením WK 2 – více bezpečnosti pro vás i vaši rodinu.

Poptávkový formulář

    Mám zájem o
    Cenovou kalkulaciOsobní schůzkuKatalogJinou službu