Garážová vrata Zlín

Garážová vrata Zlín

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat pro Zlín a okolí.

Garážová vrata Zlín dodáváme v provedení privátních vrat, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky garážových vrat od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

Reference

Garážová vrata Kružík

Kvalitní garážová vrata pro Zlín a okolí od předního českého výrobge garážových vrat. Vrata jsou vyráběna za použití nejnovější výrobní technologie výroby garážových vrat.

Všechna námi dodávaná garážová vrata jsou vyrobena přesně na míru. Garážová vrata lze rozdělit na několik typů. Mezi ty nejpoužívanější patří sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata dvoukřídlá garážová vrata a rolovací garážová vrata. Každý typ garážových vrat má svá specifika a výhody. Prohlédněte si naši nabídku garážových vrat a vyberte si ta pravá.

AUTORIZOVANÝ PARTNER SPOLEČNOSTI

CAD3E17D-2796-409B-A333-C153AD6C755D

Důkazem kvality našich garážových vrat je záruka až 11 let, kterou poskytujeme jako jediní na trhu.

AKCE KRUŽÍK standart 2024
Kvalitní sekční garážová vrata již od 23500,- Kč vč 12% DPH a montáže. Dodávka vrat obsahuje vrata síla 40 mm, kvalitní stropní pohon s dálkovým ovladačem a montáž vrat. Záruka na pohon vrat je 36 měsíců!

AKCE KRUŽÍK LUX 2024
Kvalitní sekční garážová vrata s povrchem DURAPRINT  odolným proti olupu a UV záření již od 25999,- Kč vč 12% DPH a montáže. Dodávka vrat obsahuje vrata síla 40 mm, kvalitní stropní pohon Door max  s dálkovým ovladačem a montáž vrat.

Typy garážových vrat Kružík

ZJISTIT VÍCE

Sekční garážová vrata KRUŽÍK

Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a kazeta a v poslední době také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě nebo ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.

ZJISTIT VÍCE

Vrata s dveřmi KRUŽÍK

Vrata mohou být doplněna dveřmi s nízkým prahem nebo se standardním prahem . V tomto provedení je možné umístit vstupní dveře i mimo střed garážových vrat a tak zvýšit užitnou hodnotu výrobku.

ZJISTIT VÍCE

Vrata s prosklením KRUŽÍK

Prosklená sekční garážová vrata jsou dodávána s různými druhy prosklení. Vrata jsou vyrobena jak s klasickými okýnky ,tak v poslední s velmi oblíbenými ALU lamelami, které zaručují vysokou prostupnost denního světla přes vrata bez nutnosti denního svícení v objektech.

ZJISTIT VÍCE

Křídlová vrata KRUŽÍK

Křídlová vrata s hliníkovým masivním rámem s přerušeným tepelným mostem nebo bez přerušeného tepelného mostu jsou další zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata Zlín jsou vyrobena vždy přesně na míru.

ZJISTIT VÍCE

Posuvná vrata KRUŽÍK

Posuvná garážová vrata KRUŽÍK mohou být také dodána s prosklením.Vrata jsou vyrobena jak s klasickými okýnky ,tak v poslední s velmi oblíbenými ALU lamelami, které zaručují vysokou prostupnost denního světla přes vrata bez nutnosti denního svícení v objektech. Tím také dochází k vysoké úspoře energií v průmyslových objektech a garážích.Posuvná vrata jsou vyráběna přesně na míru dle Vašeho požadavku.

ZJISTIT VÍCE

Vrata RVS Kružík

NOVINKA Vrata RVS KRUŽÍK vrata bez bourání. Vrata namontujeme na Vaše stávajicí zárubně a nepoškodíme novou fasádu .Vrata jsou vyráběna přesně na míru, tudíž bez nutnosti dodatečných zednických uprav v objektech. Tím také dochází k vysoké úspoře finančních nákladů při rekonstrukcích objektů a garáží. Vrata jsou dodávána v mnoha barevných provedeních a dekorech .

Garážová vrata HÖRMANN

Nejmodernější technologie výroby sekčních garážových vrat a pohonů Hörmann garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy Hörmann.
Certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti.
Bezpečný provoz vrat zaručuje přísná evropská norma EN 13241–1.
Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes společnost Hörmann nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu vrat.

B4A90C76-0E33-48FA-9232-490F11C5ECE1

Proto můžeme garantovat záruku garážových vrat po dobu 10 let a 5 let na funkčnost pohonu vrat.

AKCE HÖRMANN 2024
Kvalitní garážová vrata již od 25400,- Kč vč 12% DPH a montáže.
Set obsahuje vrata síla 40 mm , kvalitní stropní pohon s 2 kusy dálkových ovladačů a montáž vrat.

Typy garážových vrat Hörmann

Sekční vrata se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před ní. Sekční garážová vrata, která lze zabudovat do každého garážového otvoru, nabízejí až o 14 cm větší průjezdnou šířku než například vrata výklopná. Díky trvale elastickému těsnění, odolnému vůči povětrnostním vlivům, jsou ze všech stran optimálně utěsněná.

Sekční vrata Hörmann jsou testována a certifikována podle náročných bezpečnostních požadavků stanovených evropskou normou 13241-1.

ZJISTIT VÍCE

Vrata Hörmann LPU 40

Garážová sekční a průmyslová vrata společnosti Hörmann jsou k dostání ve velkém výběru motivů. Garážová vrata Hörmann patří mezi nejkvalitnější výrobky ve své třídě. Sekční vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru zabírají minimální prostor v garáži. Vratové sekce tl.40 mm zateplené PU pěnou se zámky proti sevření prstů. Jednoduchá obsluha dálkového ovládání vrat s kontrolou stavu vrat na ovladači.

ZJISTIT VÍCE

Posuvná vrata Hörmann

Posuvná garážová vrata Hörmann jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo dvoukřídlým garážovým vratům. Hlavní výhodou posuvných garážových vrat je možnost jejich pouze částečného otevření pro pohodlný průchod. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru.

ZJISTIT VÍCE

Výklopná vrata Hörmann

Výklopná vrata Hörmann jsou zajímavou alternativou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo dvoukřídlým garážovým vratům. Hlavní výhodou výklopných garážových vrat je jejich ekonomický provoz a nenáročnost údržby. Další nezanedbatelnou výhodou je, že instalací posuvných vrat se nesníží průjezdná výška otvoru.

Poptávkový formulář

    Mám zájem o